Reklama mobilna Biała Podlaska

nasze przyczepy reklamowe znajdują dla Ciebie klientów

Reklama mobilna Biała Podlaska - co to takiego?

Biała Podlaska to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Białej Podlaskiej. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Skuteczna reklama na przyczepie Biała Podlaska

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Białej Podlaskiej, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Przyczepy reklamowe Biała Podlaska – fakty

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach miasta Biała Podlaska. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Białej Podlaskiej wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Białą Podlaska są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Białej Podlaskiej w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Białej Podlaskiej są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Biała Podlaska z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Białej Podlaskiej to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po drogach Białej Podlaskiej nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Biała Podlaska

Rozwijasz lub już od dawna prowadzisz biznes w Białej Podlaskiej? Wiesz jak ważna jest promocja i sięgasz tylko po najskuteczniejsze rozwiązania? Jeśli tak, to przyczepy reklamowe są stworzone właśnie dla Ciebie i Twojej firmy. Będziemy jeździć po Białej Podlaskiej z uzgodnioną z Tobą częstotliwością. Zadbamy aby reklama mobilna była widziana w tych miejscach i porach, kiedy może się tam pojawić najwięcej potencjalnych klientów. Pomożemy Ci stworzyć markę, która będzie znana i rozpoznawalna w całym mieście Biała Podlaska.

Czy wiesz że reklama mobilna Biała Podlaska jest skuteczna?

O pięknym i bogatym historycznie mieście Biała Podlaska można pisać godzinami. Znajdujące się w województwie lubelskim miasto ma piękną i bogatą historię. Dziś przed przedsiębiorcami stają wyzwania równie wielkie i wymagające jak dawniej. Aby prowadzić biznes, który będzie rentowny i pozwoli spać spokojnie, potrzebna może być pomoc. Taką dostarcza reklama na przyczepie Biała Podlaska. Nasze przyczepy każdego dnia docierają do tych miejsc w mieście, które mogą zapewnić ci największy napływ nowych klientów. Reklama mobilna widziana jest pod szkołami, centrami handlowymi, na parkingach i najważniejszych drogach w mieście.

Informacje o Białej Podlaskiej

W mieście Biała Podlaska mieszka blisko 57 tysięcy osób. Dodać do tego należy osoby z ościennych miejscowości, które przyjeżdżają tutaj do pracy. Każdego dnia mogą oni widzieć twoją reklamę na przyczepach i dowiedzieć się o istnieniu twojej firmy. Powierzchnia miasta wynosi prawie 50 km kwadratowych i przebiegają przez niego 3 ważne drogi, w tym obwodnica w ciągu drogi krajowej nr 2. Warto wykorzystać te sprzyjające promocji możliwości infrastruktury miejskiej i wypuścić na drogi przyczepy reklamowe Biała Podlaska. Jesteśmy pewni że dzięki temu przekaz reklamowy dotrze do wszystkich zainteresowanych.

Masz pytania? Napisz do nas!