Reklama mobilna Białystok

przyczepy reklamowe, które pozyskują klientów

Reklama na przyczepie Białystok - na tym się znamy jak mało kto

Białystok to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Białegostoku. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Od czego zależy skuteczność reklamy na przyczepach Białystok?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Białegostoku, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Co powinieneś wiedzieć o reklamie mobilnej Białystok

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Białegostoku. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Białymstoku wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Białystok są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Białymstoku w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Białymstoku są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Białystok z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Białymstoku to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Białymstoku nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Białystok jeżdżą dla Ciebie

 

Reklama mobilna Białystok cieszy się coraz większą popularnością wśród lokalnych przedsiębiorców i instytucji. Pomimo wielkiej siły reklamy online, nie można zapominać również o możliwościach, jakie daje reklama zewnętrzna. Jej przedstawicielami są m.in. przyczepy reklamowe. Białystok to miasto, w którym taka forma promocji produktów i usług sprawdza się znakomicie. Kiedy przyczepy reklamowe poruszają się po ulicach miasta, zostają zauważone przez przechodniów, kierowców, pracowników lokalnych firm oraz wszystkie inne osoby, które aktualnie nie są online. Tym samym zapewniają ci widoczność i rozpoznawalność, której tak bardzo potrzebujesz.

Czy reklama mobilna Białystok jest skuteczna?

O skuteczności tej formy reklamy decyduje kilka czynników. Przede wszystkim to, w jakich miejscach i jakich godzinach przyczepy reklamowe Białystok będą się poruszać. Pomożemy Państwu opracować najlepsze trasy i godziny przejazdów, tak aby reklama mobilna miała zapewnioną najlepszą widoczność. Dodatkowo możemy przygotować nagranie reklamowe, które będzie emitowane w trakcie przejazdu. Trzeba bowiem przypomnieć że wszystkie przyczepy reklamowe Białystok wyposażone są w system nagłośnienia.

Informacje o Białymstoku

Białystok to miasto w województwie podlaskim, liczące około 294 tysiące mieszkańców. Powierzchnia samego miasto to z kolei 102 kilometry kwadratowe, nie brakuje zatem dróg, po których mogą przemieszczać się przyczepy reklamowe Białystok. Ciekawa historia, którą może pochwalić się Białystok przyciąga do tego miasta wielu turystów. Spośród istotnych zabytków, które warto wymienić należy Pałac Branickich i oczywiście Rynek Kościuszki. W pobliżu tych miejsc może być widoczna Państwa reklama mobilna Białystok, która sprawi że firma będzie promowana nie tylko wśród lokalnej społeczności, ale i osób przyjeżdżających do Białegostoku w celach turystycznych i biznesowych.

Masz pytania? Napisz do nas!