Reklama mobilna Bielsko-Biała

Przyczepy reklamowe jeżdżące po mieście Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej o reklamie mobilnej Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Bielska-Białej. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Bielsko-Biała – tajemnica skuteczności

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Bielska-Białej, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Co warto wiedzieć o przyczepach reklamowych Bielsko-Biała

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Bielska-Białej. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Bielsku-Białej wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Bielsko-Biała są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Bielsku-Białej w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Bielsku-Białej są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Bielsko-Biała z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Bielsku-Białej to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Bielsku-Białej nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Bielsko-Białej – wspieramy biznes

 

Bielsko-Biała to dawne miasto wojewódzkie, dziś należące do województwa śląskiego. Położone pod górami Bielsko-Biała przyciąga inwestorów z całego świata. Dawniej działały tutaj liczne zakłady włókiennicze i słynna w całym kraju Fabryka Samochodów Małolitrażowych FSM, produkująca Polskiego Fiata 126p. Dziś na dawnych terenach tego zakładu działają fabryki koncernu Fiat. Reklama na przyczepie Bielsko-Biała w naturalny sposób wpisuje się w zmotoryzowany krajobraz tego miasta. Jeśli sądzisz że reklama mobilna może pomóc twojej firmie, skontaktuj się z nami, a na pewno coś doradzimy.

Przyczepy reklamowe Bielsko-Biała dojeżdżają wszędzie

 

Tereny Bielska-Białej znane są z pięknych krajobrazów i bliskości szczytów Beskidu Śląskiego. Jest wiele miejsc, w których może pojawić się twoja reklama mobilna Bielsko-Biała, przynosząc ci wielu nowych klientów. To nie tylko znane centra handlowe, ale również wiele szkół, zakładów pracy i w końcu terenów rekreacyjnych. Niezależnie od tego czy chcesz coś sprzedać czy może zareklamować swoją usługę, reklama na przyczepie Bielsko-Biała jest rozsądnym i ekonomicznym wyjście.

Informacje o Bielsku-Białej

Przyjrzyjmy się teraz jak prezentuje się Bielsko-Biała na tle innych miast. Liczba mieszkańców to ok. 169 tysięcy, a sama powierzchnia miasta wynosi 124 km kwadratowe. Do Bielska-Białej można dotrzeć wieloma drogami, z czego ta najważniejsza to droga krajowa nr 1. W mieście istnieje wiele obwodnic, którymi przyczepy reklamowe Bielsko-Biała również mogą się poruszać, stając się dobrze widocznymi dla kierowców innych samochodów oraz pasażerów autobusów komunikacji miejskiej.

Masz pytania? Napisz do nas!