Reklama mobilna Bydgoszcz

przyczepy reklamowe to klucz od sukcesu

Reklama na przyczepie Bydgoszcz - o tym wiemy wszystko

Bydgoszcz to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Bydgoszczy. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Od czego zależy sukces reklamy na przyczepie Bydgoszcz?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Bydgoszczy, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Informacje o reklamie mobilnej Bydgoszcz

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Bydgoszczy. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Bydgoszczy wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Bydgoszcz są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Bydgoszczy w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Bydgoszczy są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Bydgoszcz z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Bydgoszczy to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Bydgoszczy nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Bydgoszcz – jesteśmy już w twoim mieście

Jesteś szczęśliwym mieszkańcem Bydgoszczy? Prowadzisz tutaj biznes i podobnie jak wielu innych przedsiębiorców szukasz sposobu na jego rozwój? Inwestycja w skuteczną reklamę to najlepsze, co możesz zrobić. Spośród wielu jej form warto postawić na przyczepy reklamowe Bydgoszcz. Jak to działa? Na specjalnie zaprojektowanych do tego celu przyczepach zostaje umieszczony banner lub wydruk z twoją reklamą. Przyczepy poruszają się po drogach lub mogą być zaparkowane w newralgicznych miejscach, tak by być widocznymi dla potencjalnych klientów.

Reklama na przyczepie Bydgoszcz

Co może zyskać twoja firma dzięki reklamie mobilnej? Przede wszystkim stanie się bardziej widoczna. Nie wszyscy korzystają z internetu, dlatego bazowanie tylko na reklamie online nie gwarantuje najlepszych efektów. Bardzo często taką formę promocji należy wspierać działaniami na rynku lokalny, które umacniają pozycję firmy i budują świadomość marki. Przyczepy reklamowe Bydgoszcz tak właśnie działają. Ich skuteczność jest bardzo wysoka, co potwierdzają liczne raporty i opinie samych klientów. Jeśli dopiero po raz pierwszy w twojej firmie ma się pojawić reklama mobilna Bydgoszcz, możesz liczyć na wsparcie naszych fachowców.

Informacje o Bydgoszczy

Liczba ludności w Bydgoszczy dochodzi do blisko 350 tysięcy przy całej powierzchni miasta 176 km kwadratowych. Zastanów się teraz ilu potencjalnych klientów mieszka w tym mieście, którzy jeszcze nie słyszeli o twojej firmie. Możemy to wspólnie zmienić. Reklama mobilna Bydgoszcz to sposób na pojawienie się tam, gdzie jeszcze nie byłeś widoczny. W miejskich korkach, przed centrami handlowymi oraz w wielu innych punktach, które mogą generować ci nowych klientów.

Masz pytania? Napisz do nas!