Reklama mobilna Ciechanów

reklama na przyczepie przyciąga klientów

Jak działa reklama na przyczepie Ciechanów?

Ciechanów to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Ciechanowa. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Przyczepy reklamowe Ciechanów to nasza specjalność

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Ciechanowa, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Ciechanowie

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Ciechanowa. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Ciechanowie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Ciechanów są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po mieście Ciechanów w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Ciechanowie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Ciechanów z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Ciechanowie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Ciechanowie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Odkryj przyczepy reklamowe Ciechanów – tanio i dobrze

 

Jedno z piękniejszych miast w województwie mazowieckim to właśnie Ciechanów. Czy w tym mieście pojawiły się już przyczepy reklamowe, czy Ciechanów jeszcze na nie czeka? Jeśli to drugie, masz szansę wykorzystać niszę, która jeszcze tu istnieje. Reklama mobilna Ciechanów charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością i dynamicznością. Może być widoczna na drogach wtedy, kiedy jest największy ruch. Pozwala to ograniczać koszta. Zaprojektowany harmonogram przejazdów gwarantuje ci, że przyczepy reklamowe Ciechanów będą widoczne dokładnie tam, gdzie sobie tego oczekujesz.

Reklama na przyczepie Ciechanów – każdego dnia min. 100 km

 

Aby jeszcze bardziej przybliżyć ci formę działania reklamy na przyczepie, warto przypomnieć że reklama mobilna Ciechanów każdego dnia pokonuje min. 100 km. Oznacza to że w niewielkim mieście jak Ciechanów, niemal co drugi mieszkaniec ma szansę ją obejrzeć. Wyruszając na drogi w godzinach porannego szczytu, a następnie popołudniu, mogą informować o promocji w twoim sklepie, wyjątkowych produktach lub innych ciekawych usługach, które chcesz zaproponować mieszkańcom. Reklama na przyczepie Ciechanów jest przyjazna mieszkańcom i nie uciążliwa.

Informacje o Ciechanowie

Powierzchnia Ciechanowa to niespełna 33 kmw, a liczba mieszkańców to 43 tysiące. Mimo tego że miasto jest niewielkie, to jednak ma duży potencjał, który jak najbardziej warto wykorzystać. Jeśli nie masz pomysłu jak to zrobić, reklama mobilna Ciechanów jest właściwym rozwiązaniem. Pomożemy ci dotrzeć do większości mieszkańców Ciechanowa oraz osób, które tutaj przyjeżdżają do pracy lub w odwiedzając znajomych czy rodzinę. Kiedy zobaczą przyczepy reklamowe Ciechanów z twoją reklamą, masz szansę przyciągnąć ich do swojego sklepu lub stronę www.

Masz pytania? Napisz do nas!