Reklama mobilna Częstochowa

przyczepy reklamowe dojeżdżają tam, gdzie są potrzebne

Odkryj jak działają przyczepy reklamowe Częstochowa

Częstochowa to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Częstochowy. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Wyjaśniamy jak działa reklama mobilna Częstochowa

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Częstochowy, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Częstochowie

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Częstochowy. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Częstochowie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Częstochowa są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po mieście Częstochowa w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Częstochowie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Częstochowa z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Częstochowie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Częstochowie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Częstochowa – uwierz w ich sukces

 

Miasta Częstochowa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Najbardziej znana oczywiście jest z Jasnej Góry i znajdującej się na niej klasztoru. Ale Częstochowa to również duży ośrodek miejski położony na Śląsku. Bardzo ciekawa historia miasta nie może jednak przysłonić tego, co ważne dla każdego przedsiębiorcy. Rozwijania firmy. A tu jak zwykle niezbędna jest reklama. Na przykład reklama mobilna Częstochowa, która jak zwykle okazuje się bezkonkurencyjna, przynosząc oczekiwane efekty w krótkim czasie.

Reklama mobilna Częstochowa – wykorzystaj lokalizację swojej firmy

 

Każdego roku do Częstochowy przybywają pielgrzymki z całego kraju. To świetna wiadomość dla lokalnych przedsiębiorców. Reklama na przyczepie Częstochowa pozwala ci dotrzeć do osób z odległych zakątków Polski poprzez reklamę na lokalnym rynku. Częste przejazdy przyczep połączone z komunikatami reklamowymi na stałe zapisują się w pamięci pielgrzymów oraz mieszkańców miasta. Co przyczepy reklamowe Częstochowa mogą reklamować? Od miejsc noclegowych, przez gastronomię, aż po usługi i produkty dla lokalnej społeczności. Możliwości jest naprawdę sporo, a my pomożemy ci je wykorzystać.

Informacje o Częstochowie

Na pewno wszystko co ważne o Częstochowie już wiesz. My jednak przypomnimy że powierzchnia tego miasta to prawie 160 kmw, a mieszkańców jest tutaj 217 tysięcy. Najważniejsze drogi to DK 1 i autostrada A1. Oprócz nich są tu jeszcze trzy inne drogi krajowe, DK 43, DK 46 i DK91. Są to drogi bardzo mocno uczęszczane, co stwarza idealne warunki do tego, aby poruszały się po nich przyczepy reklamowe Częstochowa. Oczywiście reklama na przyczepie będzie także widoczna w centrum miasta oraz na samej Jasnej Górze – pamiętaj że to ty opracowujesz trasy, na których przyczepy reklamowe Częstochowa będą się pojawiały.

Masz pytania? Napisz do nas!