Reklama mobilna Elbląg

reklama na przyczepie, która działa na 100%

Dla kogo powstała reklama na przyczepie Elbląg

Elbląg to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Elbląga. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Co wpływa na skuteczność reklamy na przyczepie Elbląg?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Elbląga, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Elbląg – fakty

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Elbląga. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Elblągu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Elbląg są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Elblągu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Elblągu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Elbląg z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Elblągu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Elblągu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Elbląg – promocja na kółkach

 

Elbląg to jedno z najstarszych miast w Polsce, a ponadto ważny ośrodek przemysłu ciężkiego – produkuje się tutaj m.in. śruby napędowe do statków. To wszystko w połączeniu z wieloma innymi czynnikami sprawia, że przyczepy reklamowe Elbląg mają tutaj co robić. Począwszy od poszukiwań pracowników do twojej firmy, poprzez promocję jej usług i produktów, aż po duże kampanie reklamowe, które reklama na przyczepie Elbląg świetnie uzupełnia. Zapewniamy widoczność twojej marce, logo, dostarczając nowoczesne przyczepy reklamowe o świetleniem i nagłośnieniem. Przygotujemy również dla ciebie atrakcyjny projekt reklamy i nagrania.

Informujemy – reklama na przyczepie Elbląg opłaca się

 

Czym się kierować wybierając jedną z wielu form reklamy? Przede wszystkim jej opłacalnością. Do tej pory korzystałeś tylko z reklamy w internecie lub prasie, ewentualnie ulotek? W takim razie najwyższa pora aby sprawdzić jak przyczepy reklamowe Elbląg mogą twojej firmie pomóc. Kiedy na przyczepie pojawi się wydruk twojej reklamy, wyrusza ona na drogi. Godziny, jak również ulice po których będzie się poruszać mogą być precyzyjnie określone – np. ulice z dużą ilością ruchu pieszego na chodnikach, parkingi pod centrami handlowymi lub uczelniami wyższymi, jeśli np. poszukujesz nowych pracowników. Reklama mobilna Elbląg jest elastyczna i łatwo konfigurowalna.

Informacje o Elblągu

O Elblągu warto wiedzieć że miasto zostało założone w 1246 roku. Jego powierzchnia to prawie 80 kmw, na której mieszka 118 tysięcy osób. Nasze monitorowane GPS przyczepy reklamowe Elbląg będą dla ciebie poruszać się po tym mieście, docierając do tych miejsc, w których twoja marka i firma powinny być widoczne. Już w ciągu kilku pierwszych godzin działania, reklama mobilna Elbląg dotrze do setek osób, z każdym kolejnym przejechanym kilometrem wzmacniają swój zasięg.

Masz pytania? Napisz do nas!