Reklama mobilna Gdańsk

reklama na przyczepie, która daje sukces

Jak działa reklama na przyczepie Gdańsk

Gdańsk to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Gdańska. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Dlaczego reklama na przyczepie Gdańsk działa tak dobrze?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Gdańska, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Gdańsku

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Gdańska. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Gdańsku wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Gdańsk są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Gdańsku w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w mieście Gdańsk są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Gdańsk z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Gdańsku to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Gdańsku nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Wyjątkowa reklama mobilna Gdańsk – skuteczna i szybka

 

Gdańsk zajmuje 6 miejsce w kraju pod względem ludności. Mieszka tutaj blisko pół miliona ludzi. Gdańsk to ważny ośrodek kulturowy i przemysłowy na mapie Polski, dlatego przyczepy reklamowe Gdańsk można tutaj spotkać wyjątkowo często. Przedsiębiorców nie trzeba już do niej przekonywać. Dobrze wiedzą że to jedna ze skuteczniejszych form dotarcia do klientów, którzy np. nie korzystają z internetu, a firma ma ofercie idealne dla nich produkty i usługi. Reklama na przyczepie jest po to, abyś jeszcze szybciej i mocniej odniósł sukces.

Reklama na przyczepie Gdańsk – na miarę Twoich potrzeb

 

Jak dokładnie możemy Ci pomóc? W pierwszej kolejności przygotujemy projekt graficzny reklamy na przyczepy – do wyboru są dwa rodzaje – banerowe i billboardowe. To ty decydujesz w jakich godzinach i w jakich dzielnicach mają się poruszać przyczepy reklamowe Gdańsk. Pamiętaj jednak o tym, że każdego dnia jest to nie mniej niż 100 km przejechanych po różnych drogach Gdańska. Reklama mobilna na przyczepie może pomóc twojej firmie zdobyć nowych pracowników, poinformować o korzystnej promocji lub przedstawić innowacyjny produkt, który właśnie wypuszczasz na rynek.

Informacje o Gdańsku

Gdańsk to miast z 470 tysiącami mieszkańców, zajmujące 263 km kwadratowe. Zostało założone w 997 roku, natomiast prawa miejskie zdobyło w 1457 roku. Przyczepy reklamowe Gdańsk dziś są już stałym elementem krajobrazu tego miasta, które przyciąga turystów z całego świata. Tę okoliczność warto wykorzystać na swoją korzyść i niewielkim kosztem docierać z reklamą mobilną do ludzi z najdalszych zakątków świata. Sam Gdańsk jest osiągalny drogami lądowymi, z czego najważniejsza z nich to autostrada A1

Masz pytania? Napisz do nas!