Reklama mobilna Gorzów Wielkopolski

reklama na przyczepie dla twojej firmy

Dowiedz się wszystkiego o przyczepach reklamowych Gorzów Wlkp.

Gorzów Wielkopolski to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Czy warto decydować się na przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Gorzowa Wielkopolskiego, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Gorzowie Wielkopolskim

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Gorzowa Wielkopolskiego. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Gorzowie Wielkopolskim wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Gorzowie Wielkopolskim w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Gorzowie Wielkopolskim są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Gorzów Wielkopolski z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Gorzowie Wlkp. nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Odkryj przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski

 

Gorzów Wielkopolski to miasto w województwie lubuskim, które należy do Polski od czasu zakończenia II wojny światowej. W mieście działa wiele firm z sektora usług i przemysłu, co stwarza dogodne pole by właśnie tutaj wykorzystać przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski. Niezależnie od tego czy prowadzisz mały, specjalistyczny sklep czy może dużą firmę, która szuka pracowników, reklama mobilna Gorzów Wielkopolski może ci przynieść wiele korzyści. Być może już je poznałeś, ale warto je przypomnieć. Przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski to większa rozpoznawalność marki i możliwość dotarcia do nowych klientów.

Sprawdź gdzie pojawia się reklama na przyczepie Gorzów Wielkopolski

 

Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się we wszystkich najważniejszych dla ciebie miejscach w Gorzowie Wielkopolskim. To ty najlepiej wiesz, gdzie można spotkać potencjalnych klientów lub gdzie marka twojej firmy powinna być zauważona. Wspólnie opracujemy trasy, po których nasze przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski będą się poruszać. Pamiętaj że do swojej dyspozycji masz nie mniej niż 100 kilometrów dziennie i nie mniej niż 8 godzin. Czas ten można podzielić np. na 2 lub 3 przejazdy, tak aby zapewnić optymalną widoczność reklamy i uzyskać wysoką efektywność. Wszystkie przyczepy reklamowe Gorzów Wielkopolski wyposażone są w oświetlenie i nagłośnienie, dlatego są zauważalne również po zmroku.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim

Rok założenia Gorzowa Wielkopolskiego to 1257. Miasto liczy sobie 122 tysiące mieszkańców, mających do dyspozycji 85 kilometrów kwadratowych. Infrastruktura drogowa w tym mieście jest bardzo dobra, dzięki czemu reklama mobilna Gorzów Wielkopolski może być naprawdę dobrze wykorzystana. Dzięki temu że jest to miasto wojewódzkie, reklama na przyczepie Gorzów Wielkopolski ma szansę łatwo dotrzeć również do ludzi spoza tego miasta, którzy przejeżdżają tutaj załatwiać swoje interesy lub urzędowe sprawy.

Masz pytania? Napisz do nas!