Reklama mobilna Jelenia Góra

przyczepy reklamowe na miarę twoich potrzeb

Reklama na przyczepie Jelenia Góra - wstęp

Jelenia Góra to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Jeleniej Góry. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Postaw na sprawdzone przyczepy reklamowe Jelenia Góra

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Jeleniej Góry, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Jeleniej Górze

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Jeleniej Góry. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Jeleniej Górze wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Jelenia Góra są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Jeleniej Górze w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Jeleniej Górze są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Jelenia Góra z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Jeleniej Górze to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Jelenia Góra nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Wynajmij przyczepy reklamowe Jelenia Góra

 

Jelenia Góra to miasto, które dawniej było miastem wojewódzkim województwa jeleniogórskiego. Dziś jest to 4 co do wielkości miasto w woj. dolnośląskim. Duża liczba prowadzonych tutaj firm sprawia, że reklama mobilna Jelenia Góra pojawiła się także tutaj. Mamy nadzieję że z dużą korzyścią dla ciebie. Prowadzisz firmę i nie możesz sobie poradzić z mocną konkurencją? Brakuje ci już pomysłów na walkę o nowych klientów? Dowiedz się jak reklama na przyczepie Jelenia Góra może ci pomóc. Dysponujemy aż dwoma rodzajami przyczep, dzięki czemu wybierzesz najlepszą dla siebie. Nie wiesz na którą postawić – chętnie podpowiemy!

Jaka reklama na przyczepie Jelenia Góra będzie najlepsza

Przyczepy reklamowe banerowe i billboardowe różnią się konstrukcją. W pierwszym przypadku reklama mobilna Jelenia Góra wykorzystuje trwałe płótno PVC, na którym zostaje umieszczony kolorowy nadruk. W przypadku przyczepy reklamowej billboardowej, nadruk wykonany jest na specjalnym papierze, który następnie przykleja się na wypełnienie planszy na przyczepie. Billboardowa reklama mobilna pozwala na jej częste aktualizowanie, gdyż koszt druku na papierze jest po prostu tańszy. Jeśli masz wątpliwości, który rodzaj przyczepy wybrać dla siebie, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.

Informacje o Jeleniej Górze

To miasto położone w województwie dolnośląskim zostało założone w XII wieku. Jego powierzchnia wynosi 109 kmw, a liczba ludności to 78 tysięcy mieszkańców. Jelenia Góra posiada w herbie rysunek jelenia z długim porożem. Pierwsze litery tablic rejestracyjnych pojazdów zarejestrowanych w tym mieście to DJ. Na takich również tablicach mogą poruszać się przyczepy reklamowe Jelenia Góra wożące reklamę twojej firmy. Każda spędzona przez nie godzina na drodze to walka o klientów dla ciebie.

Masz pytania? Napisz do nas!