Reklama mobilna Kalisz

przyczepy reklamowe są wszędzie tam, gdzie klienci ich szukają

Reklama na przyczepie Kalisz - jak może ci pomóc

Kalisz to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Kalisza. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Czy warto wynająć przyczepy reklamowe Kalisz?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Kalisza, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Kaliszu

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Kalisza. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Kaliszu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Kalisz są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Kaliszu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Kaliszu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Kalisz z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Kaliszu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Kaliszu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Wyprowadzamy na drogi przyczepy reklamowe Kalisz

Kalisz jest drugim pod względem wielkości miastem w województwie wielkopolskim. Niegdyś było to miasto wojewódzkie, dziś działa na prawach powiatu. Na drogach Kalisza coraz częściej można napotkać przyczepy reklamowe. Być może i ty myślałeś o takiej formie mobilnej reklamy dla swojej firmy. Nie jesteś jeszcze przekonany, czy reklama na przyczepie Kalisz to dobry pomysł? Naszym zdaniem tak. Oprócz tego że przyczepy reklamowe Kalisz mogą dotrzeć do niemal wszystkich miejsc w mieście, to ich widok w naturalny sposób wzbudza ciekawość i skupia na sobie uwagę. Reklama mobilna Kalisz osiąga dokładnie to, czego się od niej oczekuje.

Monitorowana przez GPS reklama na przyczepie Kalisz

 

Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za wyborem reklamy mobilnej jest jej transparentność. Nie mamy nic do ukrycia i udostępniamy klientom wiele narzędzi pozwalających w czasie rzeczywistym śledzić nasze przyczepy reklamowe Kalisz. Każda z nich objęta jest monitoringiem GPS, dzięki któremu można sprawdzić czy o określonej w umowie godzinie reklama mobilna Kalisz pojawiła się tam, gdzie było to zaznaczone. Poza tym same przyczepy reklamowe to nowoczesne i zadbane konstrukcje, wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak oświetlenie czy nagłośnienie, przez które emitowane jest nagranie reklamowe.

Informacje o Kaliszu

Kalisz jest jednym z najstarszych miast w Polsce, założono go w roku 850. Liczy sobie 99 tysięcy mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 70 km kwadratowych. Jak zatem widać, mieście jest wystarczająco dużo miejsca, aby poruszały się po nim przyczepy reklamowe Kalisz. Jeśli reklama na przyczepie ma być nowością w twojej firmie i nie posiadasz nawet jej projektu, chętnie go dla ciebie przygotujemy i zadbamy o wydrukowanie. Działamy kompleksowo, podobnie jak kompleksowa jest nasza reklama mobilna Kalisz.

Masz pytania? Napisz do nas!