Reklama mobilna Katowice

reklama na przyczepie, która się opłaca

Jak szybko zwróci się reklama mobilna Katowice

Katowice to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Katowic. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Co warto wiedzieć o reklamie na przyczepie Katowice?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Katowic, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Istotne info o reklamie na przyczepie Katowice

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Katowic. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Katowicach wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Katowice są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Katowicach w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Katowicach są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Katowice z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Katowicach to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Katowice nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Katowice – dniem i nocą jeżdżą dla Ciebie

 

Katowice to miasto wojewódzkie województwa śląskiego. Kojarzone przede wszystkim z kopalń, ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. To jeden z najsilniejszych ośrodków gospodarczych w kraju, a tym samym siedziba znanych na całym świecie firm. Idealne skomunikowanie z pozostałą częścią kraju – autostrada A1 i A4, a także bliskość lotniska w Pyrzowicach przyciąga tu firmy i biznesmenów. Z myślą o nich na drogi Katowic mogą wyruszyć przyczepy reklamowe. Reklama mobilna może się pochwalić wysoką skutecznością i łatwością organizowania. Można ją zmieniać niemal z dnia na dzień, przez co szybko adaptuje się do potrzeb twojej firmy oraz rynku.

Reklama na przyczepie Katowice – jeździmy po całym GOP

 

Katowice to część GOP, czyli Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To wielka aglomeracja miejska, w skład której wchodzą inne miasta, jak Chorzów, Bytom, Będzin i wiele innych. Nasze przyczepy reklamowe Katowice dojeżdżają również do nich, znacząco zwiększając zasięg reklamy. Reklama mobilna Katowice ma to do siebie, że każdego dnia pokonuje minimum 100 kilometrów. Oczywiście może to być również więcej. Na drogach widoczne jest przez co najmniej 8 godzin. Jasno określone warunki działania naszych reklam sprawiają, że na śląsku mamy coraz więcej zadowolonych klientów. Jeżeli dbasz o swój biznes, nie będziesz mieć wątpliwości że warto do nich dołączyć.

Informacje o Katowicach

Katowice są stosunkowo młodym miastem, gdyż zostały założone w XVI wieku. Mimo to zajmują naprawdę dużą powierzchnię, liczącą aż 164 km kwadratowe. Mieszka tutaj blisko 300 tysięcy osób. Nie trzeba zatem dużej wyobraźni, aby zrozumieć jak wielki potencjał kryje się w tym miejscu. Reklama mobilna Katowice pozwala go wydobyć na światło dzienne i dostarczyć najlepszych możliwych rezultatów. Jesteś gotów sprawić aby twoja firma nadal się rozwijała? Jeśli tak, zamów dla niej przyczepy reklamowe Katowice.

Masz pytania? Napisz do nas!