Reklama mobilna Kielce

przyczepy reklamowe odpowiadają za sukces firmy

Czy warto decydować się na przyczepy reklamowe Kielce?

Kielce to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Kielc. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Co należy wiedzieć o reklamie na przyczepach Kielce?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Kielc, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Kielcach

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Kielc. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Kielcach wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Kielce są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Kielcach w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Kielcach są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Kielce z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Kielcach to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Kielcach nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Ostra i precyzyjna reklama mobilna Kielce

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Jak przystało na miasto wojewódzkie, charakteryzuje się one dynamicznym wzrostem gospodarczym. Naturalnym rozwojem tej sytuacji jest to, że i tutaj musiała się pojawić reklama na przyczepie Kielce. Jak to działa? Każdego dnia nasze przyczepy wyruszają na drogi Kielc. Są ciągnięte przez samochody osobowe, kierowane przez doświadczonych kierowców. Poruszają się ściśle określonymi trasami, zatrzymując się we wskazanych miejscach. Przyczepy reklamowe Kielce mają być widoczne i zauważalne dla przechodniów, kierowców i pasażerów. Pomaga w tym podświetlenie LED i system nagłośnienia, przez który emitowane są nagrania reklamowe.

Czy reklama na przyczepie Kielce warta jest swojej ceny?

Jakiekolwiek inwestycje w firmę wymagają głębokiej analizy. To naturalne, ponieważ zarządzanie budżetem jest odpowiedzialnym zadaniem. Jak reklama na przyczepie Kielce prezentuje się na tle innych form reklamy? Przede wszystkim jest to bardzo elastyczna forma promocji. Posiadamy dwa rodzaje przyczep, umożliwiające wybór reklam w ekonomicznej cenie, które można często zmieniać. Ta reklama mobilna Kielce jest chętnie wybierana przez sieci handlowe do promowania swoich aktualnych promocji i konkursów. Jeśli przyczepy reklamowe Kielce są dla ciebie dużą nowością, pamiętaj że nasi fachowcy pomogą ci dokonać najlepszego wyboru.

Informacje o Kielcach

Kielce prawa miejskie zdobyły przed 1259 rokiem. Powierzchnia tego wojewódzkiego miasta wynosi aż 110 km2, a liczba ludności to 193 tysiące. W tak dużym mieście przyczepy reklamowe Kielce rzeczywiście mają co robić. Szczególnie że tutejsza sieć dróg jest naprawdę dobrze rozwinięta. Kielce są ważnym węzłem komunikacyjnym, co ma niebagatelne znaczenie dla tego, aby reklama na przyczepie Kielce realizowała pokładane w niej oczekiwania.

Masz pytania? Napisz do nas!