Reklama mobilna Konin

o reklamie na przyczepie wiemy wszystko

Jak działają przyczepy reklamowe Konin

Konin to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Konina. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Dla kogo dedykowana jest reklama na przyczepie Konin?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Konina, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Koninie

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Konina. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Koninie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Konin są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Koninie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Koninie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Konin z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po mieście Konin to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Koninie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Konin – odkryj jej możliwości

Konin to miasto na prawach powiatu, położone w województwie wielkopolskim w środkowej Polsce. Niegdyś była to stolica województwa konińskiego, które po reformie administracyjnej zostało włączone do wielkopolski. Jak sprawdza się tutaj reklama mobilna Konin? Czy jest sens w nią inwestować i jakie zyski można z niej uzyskać? Specjalnie dla was to sprawdziliśmy i wyniki są bardzo obiecujące. Przyczepy reklamowe Konin pozwalają w krótkim czasie zbudować świadomość marki wśród mieszkańców tego miasta. Co więcej, na tle innych form reklamy, reklama na przyczepie Konin prezentuje się bardzo korzystnie pod względem finansowym.

Ile godzin dziennie jeżdżą przyczepy reklamowe Konin?

 

Zanim zdecydujesz się aby w twojej firmie zagościła reklama mobilna Konin, warto abyś przypomniał sobie szczegóły na jej temat. Nasze przyczepy reklamowe Konin poruszają się po drogach nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 kilometrów. Oznacza to że jeśli w ciągu 8 godzin nie uda nam się wykonać takiej trasy, będziemy jeździć o tyle dłużej, aż osiągniemy wyznaczony próg. Aby sprawdzić czy nie kłamiemy i czy reklama mobilna Konin jest tak widoczna, jak sobie tego oczekujesz, przyczepy wyposażone są w monitoring GPS. Ich położenie i trasę przejazdu możesz sprawdzać na bieżąco.

Informacje o Koninie

Pod względem ludności Konin plasuje się w średniej krajowej. Mieszka tutaj około 73 tysiące osób, a powierzchnia samego miasta to 82 km kwadratowe. Dużym plusem jest obecność autostrady A2 i wielu dróg krajowych, które zapewniają świetne skomunikowanie Konina z pozostałymi częściami kraju. Pozwala to również aby przyczepy reklamowe Konin poruszały się dokładnie po tych drogach, które zapewniają im bardzo dobrą widoczność. Reklama mobilna w Koninie dedykowana jest zarówno dużym zakładom produkcyjnym szukającym nowych rąk do pracy, jak również sieciom handlowym, instytucjom i małym firmom.

Masz pytania? Napisz do nas!