Reklama mobilna Koszalin

z przyczepami reklamowymi biznes jest łatwiejszy

Czym jest reklama na przyczepie w Koszalinie?

Koszalin to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Koszalina. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Koszalin – zajmujemy się nią od lat

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Koszalina, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Co oferują przyczepy reklamowe Koszalin?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Koszalina. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Koszalinie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Koszalin są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Koszalinie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Koszalinie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Koszalin z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Koszalinie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Koszalinie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Koszalin – o tym powinieneś wiedzieć

Zanim zdecydujesz się na przyczepy reklamowe Koszalin, warto sobie przypomnieć co dzięki nim zyskasz. Przede wszystkim będziesz mógł dotrzeć do miejsc i ludzi, do których w inny sposób nie da się dotrzeć. Są to lokalizacje trudno dostępne, np. parkingi przed centrami handlowymi lub zakładami pracy, gdzie nasze przyczepy reklamowe Koszalin mogą być zaparkowane. Znajdująca się na nich reklama mobilna może mieć precyzyjny przekaz i trafiać dokładnie do tych osób, na których najbardziej ci zależy. Wysoka skuteczność tej formy reklamy wynika z tego, że może być dostępna w ściśle określonych godzinach.

Przyczepy reklamowe są już w Koszalinie!

Firmy z Koszalina od bardzo dawna czekały na przyczepy reklamowe. Do tej pory ta forma mobilnej reklamy nie była dla nich dostępna. Zmieniło się to wraz z wejściem na rynek naszej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę reklamową na przyczepach reklamowych. Posiadamy wyłącznie nowoczesne i bogato wyposażone przyczepy reklamowe Koszalin, dostępne w wielu rozmiarach. Każda reklama na przyczepie zostaje wyposażone w podświetlenie LED, a także nagłośnienie. Pozwala to emitować nagranie reklamowe w czasie przejazdu przyczepy lub jej zaplanowanego postoju. Reklama mobilna Koszalin jest doskonałym wsparciem innych kanałów promocji firmy, takich jak reklama internetowa i pozostałe działania offline.

Informacje o Koszalinie

Koszalin to miasto w województwie zachodnio-pomorskim, zamieszkałe przez blisko 106 tysięcy mieszkańców. Przy powierzchni Koszalina wynoszącej blisko 100 kilometrów kwadratowych, reklama mobilna wydaje się odpowiednią formą promocji. Doskonale rozwinięta sieć dróg lokalnych, liczne osiedla mieszkaniowe, centra handlowe oraz duże zakłady pracy i ośrodki edukacyjne. To wszystko pozwala precyzyjnie zaplanować trasy, po których przyczepy reklamowe Koszalin będą się poruszać, aby mogły dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj nas o przyczepy reklamowe.

Masz pytania? Napisz do nas!