Reklama mobilna Kraków

przyczepy reklamowe na miarę twoich potrzeb

Dla kogo jeździ reklama na przyczepie Kraków

Kraków to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Krakowa. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama mobilna Kraków jeszcze nigdy nie była tak skuteczna

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Krakowa, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Kraków – dlaczego jest popularna

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Krakowa. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Krakowie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Kraków są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Krakowie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Krakowie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Kraków z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Krakowie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Kraków nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Zamów przyczepy reklamowe Kraków

Reklama mobilna świetnie wpisuje się w klimat akademickiego miasta, którym niewątpliwie jest Kraków. Duża liczba klubów, dyskotek, restauracji i oczywiście uczelni. To wszystko oznacza dla firm nowe możliwości pozyskiwania kolejnych klientów. Aby do nich dotrzeć można korzystać z różnych form komunikacji reklamowej. Przyczepy reklamowe Kraków wydają się najskuteczniejsze – mogą być wszędzie tam, gdzie akurat jest to koniczne – pod klubem w którym odbywa się impreza lub pod uczelnią wyższą czy akademikiem, kiedy jest tam najwięcej studentów. Możliwości, które daje reklama na przyczepie Kraków wydają się nieograniczone.

Reklama mobilna Kraków i jej projekt

Wiemy jak powinna wyglądać reklama na przyczepie Kraków, aby była ciekawa i wpadała w oko przechodniom i klientom. Zajmiemy się jej kompleksowym zaprojektowaniem, jak również opracujemy najlepsze trasy przejazdu. Do dyspozycji mamy nowoczesne przyczepy reklamowe Kraków w wielu rozmiarach. Każda z nich posiada nagłośnienie i oświetlenie, dzięki czemu reklama mobilna Kraków jest również widziana nocą. Ma to szczególne znaczenie w takim mieście jak Kraków, w którym życie tętni przez całą dobę, niezależnie od pory dnia i nocy.

Informacje o Krakowie

Miasta Kraków chyba nikomu nie trzeba przybliżać. Ta dawna stolica Polski jest zarazem stolicą województwa Małopolskiego. Określane jako miasto studenckie i jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych w Polsce, przez cały rok przyciąga turystów z Polski i za granicy. Najważniejsze miejsca, które w Krakowie należy zobaczyć to oczywiście Zamek na Wawelu, Rynek na Stary Mieście, dzielnica żydowska, a także wiele innych miejsc na mapie Krakowa, do których docierają nasze przyczepy reklamowe. Wasza reklama widoczna na nich, będzie zauważalna nie tylko przez mieszkańców, ale i wszystkich którzy odwiedzają Kraków w celach biznesowych lub turystycznych. Sam Kraków to aż 770 tysięcy mieszkańców i ponad 320 km kwadratowych powierzchni.

Masz pytania? Napisz do nas!