Reklama mobilna Krosno

reklama na przyczepie - to naprawdę działa!

Jakie korzyści może dać reklama na przyczepie Krosno

Krosno to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Krosna. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Poznaj nasze przyczepy reklamowe Krosno

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Krosna, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Krosno i fakty o niej

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Krosna. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Krośnie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Krosno są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Krośnie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Krośnie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Krosno z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Krośnie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Krośnie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Krosno – nowy wymiar promocji

Prowadzenie firmy w Krośnie wiąże się z wieloma wyzwaniami – podobnie jak w innych miastach w kraju. Rosnąca konkurencja, coraz bardziej wymagający klienci, a także podatki, które mogą uszczuplać budżet firmy. Jak zatem skutecznie się reklamować, aby osiągnąć zamierzone cele, a i budżet był wystarczający? Odpowiedzią jest reklama mobilna Krosno, dostępna również w twoim mieście. Dzięki reklamie na przyczepie możesz z nią dotrzeć wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

Dokąd pojedzie reklama na przyczepie Krosno

Reklama mobilna ma jedną, bardzo dużą przewagę nad innymi formami reklamy. To właśnie jej mobilność, dzięki której może dotrzeć wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Jeśli twoim targetem jest młodzież, przyczepy reklamowe Krosno mogą pojawiać się pod klubami i dyskotekami, a także szkołami i uczelniami. Jeśli celujesz z reklamą do starszych odbiorców, reklama mobilna może się pojawić pod centrami handlowymi w Krośnie, zakładami pracy, jak również kościołami czy na osiedlach mieszkaniowych.

Informacje o Krośnie

Miasto z 47 tysiącami mieszkańców i zajmujące 45 km kwadratowych. To właśnie Krosno. Z czego słynie Krosno? Chyba każdy zna odpowiedź na to pytanie, a jeśli nie to spieszymy z wyjaśnieniami. W Krośnie działa znana w całej Europie, a może i na świecie Huta Szkła. To właśnie tam powstają najpiękniejsze kieliszki, szklanki, wazony i wiele innych szklanych przedmiotów, potrzebnych w każdej kuchni, salonie i restauracji. Przyczepy reklamowe Krosno mogą się pojawić pod hutą i innymi miejscami, w których pojawia się duża liczba osób. Godziny, w jakich reklama na przyczepie będzie w ruchu, mogą być precyzyjnie określone, tak by efektywnie wykorzystać cały dostępny czas.

Masz pytania? Napisz do nas!