Reklama mobilna Leszno

reklama na przyczepie przyda się twoim klientom

Poznaj specjalistów od przyczep reklamowych Leszno

Leszno to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Leszna. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Co decyduje o skuteczności reklamy na przyczepie Leszno?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Leszna, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Liczby potwierdzają że reklama mobilna Leszno działa

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Leszna. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Lesznie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Leszno są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Lesznie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Lesznie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Leszno z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Lesznie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Lesznie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Nie wiesz jakie przyczepy reklamowe Leszno wybrać?

Jesteśmy tutaj od tego, aby pomóc wam w stworzeniu skutecznej reklamie na przyczepie Leszno. Wiemy że jest to wymagające zadanie, w którym przyda się wiedza i doświadczenie. Przez wiele lat nieprzerwanej działalności zdobyliśmy obie rzeczy, którymi teraz chętnie się z wami dzielimy. Jak możemy wam pomóc? Przede wszystkim podpowiemy jaki rodzaj przyczepy reklamowej Leszno będzie najlepszy w waszej kampanii, opracujemy również projekty reklamy i nagrania audio, które są emitowane z głośników – wszystkie przyczepy reklamowe Leszno są w nie wyposażone. 

 

Ile kosztuje reklama mobilna Leszno?

Naturalnym pytaniem każdego przedsiębiorcy jest to dotyczące kosztów reklamy mobilnej. Ile będzie cię kosztowała reklama na przyczepie Leszno? Czy stać cię na to? Co dostajesz w zamian? Pamiętaj że stawiamy na jasne i przejrzyste warunki, czyli przyczepy reklamowe Leszno poruszają się po mieście i okolicach nie krócej niż 8 godzin dziennie i muszą wyjeździć w tym czasie minimum 100 kilometrów. Jeśli się nie uda tego limitu osiągnąć w 8 godzin, będą jeździć tak długo, aż ten limit się uzyska. Monitoring GPS na bieżąco pozwala sprawdzać, gdzie aktualnie jest twoja reklama mobilna Leszno.

Informacje o Lesznie

Słyszałeś o Lesznie? Miałeś okazję odwiedzić to miasto? A może tu mieszkasz i prowadzisz swoją firmę? W Lesznie działa mini zoo, wesołe miasteczko oraz wiele innych, równie ciekawych miejsc, w których przyczepy reklamowe Leszno mogą demonstrować swoją skuteczność. Samo miasto Leszno nie należy ani do małych, ani do dużych - mieszka tutaj około 64 tysiące osób, a jego powierzchnia to 32 km kwadratowe. To dobra wiadomość jeśli chodzi o koszty. Pozwala to aby reklama mobilna Leszno dotarła w swojej cenie praktycznie do każdego zakątka miasta, skutecznie reklamując twój produkt lub usługę i zapewniając ci nowych klientów, którzy jeszcze o tobie nie słyszeli.

Masz pytania? Napisz do nas!