Reklama mobilna Łódź

przyczepy reklamowe z monitoringiem GPS

Czekają na ciebie przyczepy reklamowe Łódź

Łódź to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Łodzi. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Nasza reklama na przyczepie Łódź może ci pomóc

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Łodzi, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Łódź – poznajmy się

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Łodzi. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Łodzi wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Łódź są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Łodzi w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Łodzi są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Łódź z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Łodzi to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Łodzi nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Mamy dla ciebie przyczepy reklamowe Łódź

Nigdy w przeszłości nie korzystałeś z reklamy mobilnej? Może najwyższa pora aby to zmienić? Przyczepy reklamowe w Łodzi nie są już rzadkim widokiem. Można je spotkać zarówno na głównych ulicach, jak również na parkingach. Co ma w sobie reklama na przyczepie Łódź, że tak wiele osób zwraca na nią uwagę? To przede wszystkim jej duże gabaryty i występowanie w różnych częściach miasta, dzięki czemu reklama mobilna nie powszednieje i się nie nudzi. Jest ruchomym elementem krajobrazu, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Teraz i ty możesz mieć swoją reklamę mobilną w Łodzi.

Reklama mobilna Łódź – tego firmy potrzebują

Nie możesz sobie wyobrazić prowadzenia firmy bez reklamy? Twoi klienci również! To ona zapewnia jej rozpoznawalność i popularność, ułatwiając dotarcie do niej klientom. Spośród wielu dostępnych form reklamy w Łodzi, być może korzystałeś z kilku: reklama internetowa, reklama w formie ulotek, prasa lub radio. A czy reklama na przyczepie Lublin już się u ciebie pojawiła? Jeżeli nie, to najwyższa pora nadrobić zaległości. Pomożemy ci stworzyć reklamę, która będzie ładna, przyciągająca uwagę i przede wszystkim skuteczna. W tym ostatnim pomoże dobrze zaplanowana trasa, po której poruszać się będą przyczepy reklamowe Łódź.

Informacje o Łodzi

Łódź to jedno z największych miast w Polsce. Na powierzchni 293 kilometrów kwadratowych mieszka tutaj blisko 700 tysięcy osób. Pomyśl teraz jak wielka jest to grupa osób, wśród której mogą znajdować się twoi przyszli klienci. Zastanawiałeś się jak do nich dotrzeć? Tam gdzie inne formy reklamy są nieskuteczne, wyniki przynosi reklama mobilna Łódź. Widoczna na największych ulicach i parkingach Łodzi może sprawić, że twoja firma będzie rosła w siłę i przynosiła ci coraz większe zyski. Wiemy jak dla ciebie wykorzystać potencjał Łodzi, która jest znanym ośrodkiem przemysłowym i kulturowym w Polsce, przyciągającym biznesmenów i turystów z całego świata.

Masz pytania? Napisz do nas!