Reklama mobilna Łomża

przyczepy reklamowe dostępne w 2 rodzajach

Jakie przyczepy reklamowe Łomża są dostępne?

Łomża to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Łomży. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Zamów reklamę na przyczepie Łomża

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Łomży, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Przyczepy reklamowe Łomża – 8 faktów

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Łomży. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Łomży wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Łomża są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Łomży w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Łomży są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Łomża z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Łomży to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Łomży nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Łomża – 8 godz. dziennie

Niewątpliwym powodem do tego, aby zdecydować się na reklamę na przyczepie w Łomży, jest czas w którym pozostaje ona widoczna na drogach. Każdego dnia twoja reklama mobilna będzie przez 8 godzin obecna na drogach miasta. Pomyśl teraz o tym, jak wiele osób w ciągu 8 godzin może zauważyć przyczepy reklamowe. Na tym jednak nie koniec. Aby reklama na przyczepie Łomża była efektywna, przyczepy mogą poruszać się po drogach o różnych porach – np. dwie godziny przed południem, 4 godziny po południu i 2 godziny w nocy, parkując np. przed dyskotekami i klubami. Możliwości i wariantów jest naprawdę wiele i to ty je ustalasz.

Przyczepy reklamowe Łomża – min. 100 km dziennie

Zastanawiasz się jak dużo kilometrów przejeżdżają każdego dnia nasze przyczepy reklamowe Łomża? Odpowiedź może cię pozytywnie zaskoczyć. Jest to minimum 100 kilometrów. Subtelna różnica pomiędzy nami, a innymi firmami również oferującymi reklamę mobilną polega na tym, że my jasno określamy minimalną ilość kilometrów, a inni określają do ilu kilometrów dziennie. I tak kiedy konkurencja mówi że ich reklama mobilna Łomża pokonuje do 100 kilometrów w ciągu dnia, może to być równie dobrze 15 lub 99 km. My działamy transparentnie i przedstawiamy jasne warunki na przyczepy reklamowe.

Informacje o Łomży

Łomża to miast znane w dużej mierze dzięki lokalnemu browarowi, w którym produkowane jest piwo dostępne w całym kraju i poza jego granicami. Sami miasto liczy około 63 tysiące mieszkańców, a jego wielkość to 33 km kwadratowe. Urokliwa architektura Łomży przyciąga tutaj turystów z całej Polski, którzy do swojej dyspozycji mają dużą ilość hoteli i restauracji. Prowadzenie biznesu w Łomży od dziś staje się wygodniejsze i bardziej efektywne, dzięki temu że w mieście pojawiły się przyczepy reklamowe. Łomża jest dobrym miejscem na ich wykorzystanie, a reklama mobilna będzie docierać nie tylko do mieszkańców, ale i osób które tu przyjechały wypoczywać lub załatwiać sprawy osobiste i biznesowe.

Masz pytania? Napisz do nas!