Reklama mobilna Lublin

przyczepy reklamowe w historycznym mieście

Reklama na przyczepie Lublin dla firm

Lublin to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Lublina. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Jakim firmom potrzebne są przyczepy reklamowe Lublin?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Lublina, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Co dobrze wiedzieć o reklamie mobilnej Lublin

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Lublina. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Lublinie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Lublin są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Lublinie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Lublinie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Lublin z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Lublinie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Lublinie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Zainwestuj w przyczepy reklamowe Lublin

Dobra reklama jest warta swojej ceny. Korzyści z niej wynikające mają nie tylko wymiar finansowy, ale również reprezentacyjny i prestiżowy. Twoja reklama na przyczepie Lublin widoczna w różnych częściach miasta informuje każdego dnia tysiące osób o tym, że firma istnieje, działa i zaprasza do współpracy. Może to być bardzo ważny sygnał, na których wiele osób i firm czekało. Ich kolejną decyzją może być odwiedzenie twojej firmy lub jej strony internetowej. Zachęcić do tego może nie tylko reklama mobilna Lublin, ale również nagranie głosowe, które będzie emitowane z nagłośnienia przyczepy. Przez 8 godzin jazdy w ciągu dnia, może ona dotrzeć do tysięcy osób – kierowców, pasażerów i przechodniów.

Reklama na przyczepie Lublin – wskazówki

Jeśli ma to być twoja pierwsza reklama na przyczepie Lublin, na pewno się zastanawiasz jak powinna wyglądać skuteczna reklama mobilna. W jej opracowaniu może ci pomóc współpracująca z tobą agencja reklamy, grafik lub nasza firma. Do dyspozycji są przyczepy reklamowe Lublin w dwóch rodzajach – bannerowe i billboardowe. Sieci handlowe wybierają głównie przyczepy reklamowe billboardowe, które są przystosowane pod częstszą wymianę grafik, na przykład wtedy kiedy pojawia się nowa gazeta, promocja na produkt lub inna akcja promocyjna, którą należy rozreklamować w szerszej publiczności.

 

Informacje o Lublinie

Historia Lublina jest niezwykle bogata i ciekawa. Dziś jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, do którego turyści przybywają nie tylko latem, ale również zimą. Tutaj naprawdę jest co robić o każdej porze roku. Liczne zabytki, Zamek Lublin, Majdanek, Podziemna Trasa Turystyczna oraz wiele wiele innych miejsc. Wykorzystaj potencjał swojego miasta, w którym żyje blisko 350 tysięcy osób i spraw, aby pojawiła się w nim twoja reklama na przyczepie Lublin. Do jej dyspozycji są drogi ekspresowe, obwodnice, krajowe i lokalne, dzięki którym mogą dotrzeć do wszystkich najważniejszych zakamarków tego liczącego 147 kilometrów kwadratowych miasta.

Masz pytania? Napisz do nas!