Reklama mobilna Nowy Sącz

przyczepy reklamowe, które przywiozą ci klientów

Reklama na przyczepie Nowy Sącz - możesz ją mieć

Nowy Sącz to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Nowego Sącza. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Sprawdź miejsca, do których dojedzie reklama mobilna Nowy Sącz

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Nowego Sącza, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Odkrywamy fakty o reklamie mobilnej Nowy Sącz

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Nowego Sącza. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Nowym Sączu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Nowy Sącz  są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Nowym Sączu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Nowym Sączu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Nowy Sącz z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Nowym Sączu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Nowy Sącz nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Nowy Sącz z GPS

Niewiele jest takich form reklamy jak reklama mobilna, którą można nadzorować w czasie rzeczywistym. Kiedy przyczepy reklamowe Nowy Sącz są w ruchu, ty możesz dokładnie sprawdzać trasę ich przejazdu na telefonie lub komputerze. Jest to możliwe dzięki temu że wszystkie przyczepy są wyposażone w lokalizator GPS. Zainstalowaliśmy je celowo, aby każdy z naszych klientów miał pewność, że reklama na przyczepie Nowy Sącz jest na drogach dokładnie przez taki czas, za który zapłacił. To jednak nie wszystkie zalety naszych przyczep.

Oświetlona reklama na przyczepie Nowy Sącz

Nasze przyczepy reklamowe Nowy Sącz poruszają się po drogach nie tylko w ciągu dnia, ale również nocą. Oczywiście jeśli sobie tego życzysz. Co robimy aby reklama na przyczepie była widoczna również po zmroku? To proste – wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED. Ma to duże znaczenie np. wtedy, kiedy chcesz by reklama mobilna pojawiła się nocną porą pod dyskotekami, klubami czy nawet na dworcu autobusowym lub zakładem pracy, z którego wracają osoby z III zmiany do domu. Dbamy o to, aby reklama na przyczepie Nowy Sącz była nie tylko skuteczna, ale i realizowana zgodnie z najlepszymi standardami.

Informacje o Nowym Sączu

Nowy Sącz jest miastem o powierzchni 57,5 kilometra kwadratowego. Odwiedzając to miejsce warto zwiedzić ruiny starego zamku czy miasteczko galicyjskie. Warto również zostać tutaj na kilka dni, rezerwując nocleg w jednym z kilku dobrych hoteli lub pensjonatów. Pobyt w Nowym Sączu będzie tym przyjemniejszy, iż na miejscu czeka kilka fantastycznych restauracji serwujących przysmaki lokalnej kuchni. W niedalekiej odległości od Nowego Sącza znajduje się Gorczański Park Narodowy ze swoją najbardziej znaną górą - Turbaczem. Jak widać jest wiele powodów aby odwiedzić to miasto, a tym samym by na jego ulicach pojawiła się twoja reklama na przyczepie Nowy Sącz.

Masz pytania? Napisz do nas!