Reklama mobilna Olsztyn

przyczepy reklamowe dostępne dniem i nocą

Kiedy reklama na przyczepie Olsztyn jest widoczna?

Olsztyn to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Olsztyna. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Komu pomagają przyczepy reklamowe Olsztyn?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Olsztyna, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Olsztyn – co warto wiedzieć?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Olsztyna. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Olsztynie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Olsztyn są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Olsztynie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Olsztynie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Olsztyn z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Olsztynie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Olsztynie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Olsztyn z nagłośnieniem

W Olsztynie przyczepy reklamowe mają świetne warunki do pracy. Wiele osiedli mieszkaniowych, świetnie utrzymane drogi, atrakcyjne stare miasto i dziesiątki miejsc, w których można znaleźć potencjalnych klientów dla twojej firmy. Niezależnie od tego czy reklama mobilna Olsztyn jest w ruchu, czy akurat ma postój, pozostaje świetnie widoczna. Dodatkowo, zwraca na siebie uwagę przez wbudowane nagłośnienie, które może emitować nagranie reklamowe lub inny komunikat. Kiedy zapada zmrok, przyczepy reklamowe Olsztyn nadal mogą się poruszać – widoczność zapewnia im oświetlenie LED.

Reklama mobilna Olsztyn dojeżdża nad jeziora

W bezpośrednim sąsiedztwie miasta Olsztyn znajduje się wiele jezior. W okresie letnim przyciągają one wiele osób, zapewniając świetne miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Przyczepy reklamowe Olsztyn, które poruszają się po drogach miasta, mogą również docierać na jego obrzeża, w tym do popularnych wśród turystów i mieszkańców miejsc na tutejszymi jeziorami. Ta forma reklamy może przynieść wiele korzyści różnym branżom – od gastronomicznej, przez hotelarską, aż po inne usługi świadczone przez tutejsze firmy. Aby poznać więcej szczegółów jak działa reklama mobilna w Olsztynie, po prostu skontaktuj się z nami.

Informacje o Olsztynie

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego, zamieszkała przez około 173 tysiące osób. Miasto rozciąga się na powierzchni około 88 kilometrów kwadratowych i ze wszystkich stron otoczone jest większymi i mniejszymi jeziorami. Korzystne położenie sprawia że turystyka kwitnie tutaj przez cały rok, ze szczególnym naciskiem na okres od wiosny do jesieni. W mieście jest wiele wartych uwagi atrakcji i zabytków, takich jak Muzeum Przyrody czy Zamek Kapituły Warmińskiej. Pod tymi oraz wieloma innymi i równie ważnymi miejscami mogą pojawić się przyczepy reklamowe Olsztyn. Widoczna na nich reklama twojej firmy, będzie do niej przyciągać nowych klientów.

Masz pytania? Napisz do nas!