Reklama mobilna Opole

wiemy jak dojechać do Twoich przyszłych klientów

Czym jest reklama na przyczepie w Opolu?

Opole to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Opola. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Dlaczego przyczepy reklamowe Opole są tak skuteczne?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Opola, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Opolu

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Opola. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Opolu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Opole są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Opolu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Opolu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Opole z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Opolu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Opolu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Opole – jeździmy tutaj dla Ciebie

Opole to miasto wojewódzkie, które dawniej było historyczną stolicą Górnego Śląska. Dziś jest to jedno z prężniej rozwijających się miast w Polsce, którego niekwestionowanym potencjałem jest płynąca przezeń rzeka Odra – druga pod względem wielkości rzeka w kraju. W Opolu działa wiele dużych firm z branży przemysłu spożywczego, automatyki, przemysłu motoryzacyjnego, metalowego i maszynowego, a także sektora IT. Korzystne położenie i dogodne warunki gospodarcze czynią Opole chętnie wybieranym miejscem pod nowe inwestycje. Aby w pełni wykorzystać drzemiący w Opolu potencjał, pomóc może reklama mobilna.

Przyczepy reklamowe już dostępne w Opolu!

Przyczepy reklamowe dedykowane są wszystkim firmom, szukającym nowych, skutecznych form reklamy. Reklama na przyczepie pozwala dotrzeć do setek miejsc i tysięcy potencjalnych klientów – np. pracowników kończących zmianę w zakładzie pracy i wyruszających do domu. Niemal nieograniczone możliwości reklamy mobilnej czynią z niej wszechstronne narzędzie marketingowe. Można je wykorzystać do budowania świadomości marki i umacniania jej wizerunku na lokalnym rynku. Do tej pory nie mieli Państwo okazji korzystać z przyczep reklamowych w Opolu? Nic nie szkodzi! Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w stworzeniu skutecznej kampanii reklamowej, która przyniesie oczekiwane korzyści.

Informacje o Opolu

Opole to ważne miasto wojewódzkie. To tu koncentruje się działalność przemysłowa, usługowa i handlowa województwa opolskiego. Powierzchnia Opola to prawie 150 km kwadratowych, na których mieszka blisko 130 tysięcy ludzi. Pod względem gęstości zaludnienia na 1 km kwadratowy, Opole plasuje się na 403 miejscu. Pomimo takiego wyniku, to właśnie w Opolu polscy i zagraniczni przedsiębiorcy inwestują swoje środki. Powodem tego może być bardzo korzystne położenie geograficzne i świetne skomunikowanie z innymi ważnymi ośrodkami w kraju. Ważne szklaki komunikacyjne przebiegające w pobliżu Opola to autostrada A4, a także drogi krajowe nr 45, 46 i 94.

Masz pytania? Napisz do nas!