Reklama mobilna Ostrołęka

odkryj możliwości przyczep reklamowych

Są na wyciągnięcie ręki - przyczepy reklamowe Ostrołęka

Ostrołęka to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Ostrołęki. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Ostrołęka – z nią rozwiniesz skrzydła

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Ostrołęki, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Ostrołęka to same zalety

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Ostrołęki. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Ostrołęce wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Ostrołęka są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Ostrołęce w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Ostrołęce są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Ostrołęka z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Ostrołęce to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Ostrołęce nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Elastyczna i dynamiczna reklama mobilna Ostrołęka

Dziś prowadzenie biznesu jest znacznie bardziej wymagające niż jeszcze kilka lat temu. Wszystko za sprawą dużej konkurencji, działającej niemal w każdej branży. Co możesz zrobić, aby ją wyprzedzić? Oczywiście skutecznie się reklamować, na miarę potrzeb lokalnego rynku. Jeżeli wydaje ci się że wykorzystałeś już wszystkie dostępne narzędzia marketingowe, to masz rację – tylko ci się wydaje. Reklama mobilna Ostrołęka to oferta skierowana także dla ciebie, niezależnie od tego jakiej wielkości biznes prowadzisz. Reklama na przyczepie Ostrołęka może się pojawić dokładnie w tych miejscach, które nam wskażesz. Jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również odznacza się potężną skutecznością i efektywnością.

Co oferują przyczepy reklamowe Ostrołęka

Na pewno chcesz aby twoje przyczepy reklamowe wzbudzały tylko pozytywne odczucia. To oczywiste i my to świetnie rozumiemy. Udostępniamy wyłącznie nowoczesne i ładnie wyglądające przyczepy. Utrzymywane w najwyższej sprawności technicznej, estetyczne i zadbane, są także bogato wyposażone – w oświetlenie LED i nagłośnienie. Dzięki temu twoja reklama mobilna Ostrołęka zawsze i wszędzie będzie dobrze widoczna – również wtedy, kiedy zapadnie zmrok. Jesteś gotów na nowy wymiar promocji w swojej firmie? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś i poznaj ofertę na przyczepy reklamowe.

Informacje o Ostrołęce

Ostrołęka to 53 tysięczne miasto w województwie mazowieckim, przez które przepływa rzeka Narew. W mieście działa plaża miejska, która latem wręcz tętni życiem. Ponadto działa tutaj bardzo ciekawe Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Pod względem ekonomicznym miasto sprzyja prowadzeniu działalności gospodarczych, oferując dynamiczny i świetnie zarządzany rynek. Do miasta można dotrzeć dwiema głównymi drogami: DK 61 i DK 53. Jeżeli chcesz aby twoja firma w sposób zauważalny wyróżniła się na tle konkurencji, a jednocześnie chcesz zdobywać nowych klientów i umacniać pozycję firmy na lokalnym rynku, warto wynająć przyczepy reklamowe Ostrołęka. Reklama mobilna pod naszym nadzorem rzeczywiście działa!

Masz pytania? Napisz do nas!