Reklama mobilna Piła

wynajmij przyczepy reklamowe w Pile

Od kiedy działa reklama na przyczepie Piła

Piła to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Piły. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Chcesz lepiej poznać przyczepy reklamowe Piła?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Piły, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Fakty i liczby o reklamie mobilnej w Pile

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach miasta Piła. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Pile wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Piłą są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Pile w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Pile są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Piła z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Pile to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Pile nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Piła chce ci pomóc

Twojemu biznesowi brakuje przysłowiowego pazura, który pomógłby zdobyć nowych klientów? A może obawiasz się że konkurencja już niebawem cię prześcignie? Nie lekceważ tego, bo może być za późno. Już teraz podejmij odpowiednie kroki, dzięki którym wysuniesz się na prowadzenie w swoim mieście. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Po prostu zamów u nas przyczepy reklamowe Piła, a my zadbamy o całą resztę. Wykonamy projekt graficzny reklamy, nagramy audio oraz opracujemy całą trasę przejazdu po Pile oraz jej okolicach. Dowiedz się więcej o tym jak reklama mobilna może ci pomóc.  

Przyczepy reklamowe Piła już na ciebie czekają

Powinieneś wiedzieć że wszystkie nasze przyczepy reklamowe są fabrycznie nowe i posiadamy ich dziesiątki w różnych rozmiarach. Są to przyczepy przystosowane do reklamy billboardowej, jak również bannerowej. Istotą reklamy mobilnej jest to, że jest ona połączona z nagraniami audio. Kiedy reklama na przyczepie Piła porusza się po twoim mieście, automatycznie emitowane jest nagranie z głośników. Może ono np. zapraszać klientów do twojego sklepu, wskazywać jego adres lub mówić o obecnych promocjach. Elastyczność, którą posiada reklama mobilna Piła sprawia, że jest ona jedną z najchętniej wybieranych form reklamy offline.

Informacje o Pile

Piła to miasto o powierzchni 103 km kwadratowych. Specyfika gospodarcza tego miasta rozkłada się dość równomiernie pomiędzy najważniejsze sektory: usługi, handel, produkcję. Tworzy to wręcz idealne warunki do tego, aby w tym mieście zaczęła funkcjonować reklama mobilna Piła. Z ciekawszych miejsc wartych odwiedzenia w PIle wymienić należy aquapark oraz muzeum wojskowe. Nie brakuje tutaj również świetnych restauracji, które umilają życie nie tylko mieszkańcom, ale również i turystom, których w Pile nie brakuje. Będąc w Pile na pewno należy obejrzeć słynny Park na Wyspie, z wszystkich stron otoczony wodą.

Masz pytania? Napisz do nas!