Reklama mobilna Piotrków Trybunalski

nowe przyczepy reklamowe z nagłośnieniem i GPS

Dla kogo reklama na przyczepie w Piotrkowie Trybunalskim?

Piotrków Trybunalski to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Piotrkowa Trybunalskiego. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Od kiedy działają przyczepy reklamowe Piotrków Trybunalski

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Piotrkowa Trybunalskiego, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Najważniejsze fakty o reklamie mobilnej w Piotrkowie Trybunalskim

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Piotrkowa Trybunalskiego. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Piotrkowie Trybunalskim wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Piotrków Trybunalski są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Piotrkowie Trybunalskim w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Piotrkowie Trybunalskim są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Piotrków Trybunalski z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Piotrkowie Trybunalskim to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Piotrków Trybunalski nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Piotrków Trybunalski od A do Z

Być może zastanawiasz się na jaką formę reklamy przeznaczyć swoje pieniądze. Kuszą cię różne oferty, od reklamy internetowej, przez ulotki, aż po reklamę w prasie i radio. Ale czy w tej szerokiej gamie propozycji znajdują się również przyczepy reklamowe? Jeżeli nie, to może najwyższa pora nadrobić te zaległości i poznać ją bliżej. Chętnie wyjaśnimy ci jak działa reklama na przyczepie Piotrków Trybunalski i jakie korzyści możesz z nią uzyskać. Przede wszystkim jest to bardzo elastyczna forma promocji, która może być widoczna w różnych częściach miasta. Nie jest zatem zaskoczeniem że jedna i ta sama osoba może widzieć reklamę mobilną w wielu miejscach dziennie, a ty nie musisz na to wynajmować powierzchni reklamowej na słupach stacjonarnych.

Jakie przyczepy reklamowe Piotrków Trybunalski można u nas wynająć?

Na drogach całego kraju można spotkać najróżniejsze przyczepy reklamowe. Niestety nie zawsze są one w dobrym stanie, przez co zamiast być reklamą twojej firmy, wręcz mogą od niej odstraszać. Nie chcesz aby było tak w przypadku reklamy mobilnej Piotrków Trybunalski? Możemy cię uspokoić. Pamiętaj że wszystkie nasze przyczepy reklamowe są nowe i bogato wyposażone. Każda z nich posiada oświetlenie LED i profesjonalne nagłośnienie. Dostępna dla ciebie jest reklama na przyczepie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to reklama billboardowa, a druga to reklama bannerowa idealna do promocji w dłuższym czasie i solidniej wykonana.

Informacje o Piotrkowie Trybunalskim

Miasto położone w centralnej Polsce, na południe od Łodzi. Jedno z ważniejszych miast w kraju pod względem dróg - przebiegają tutaj liczne drogi krajowe i ekspresowe, zapewniając Piotrkowi Trybunalskiemu świetne skomunikowanie z pozostałymi częściami Polski. Miasto liczy aż 200 tysięcy mieszkańców, mających do dyspozycji 67 kilometrów kwadratowych - dokładnie tyle wynosi powierzchnia miasta. Park Belzacki, Park ks. Józefa Poniatowskiego, Kąpielisko Miejskie i wiele innych atrakcji czekają na turystów tutaj. Nie sposób nie wspomnieć o ciekawej architekturze i znakomicie rozwiniętej bazie gastronomiczno-turystycznej.

Masz pytania? Napisz do nas!