Reklama mobilna Płock

w Płocku już jeżdżą przyczepy reklamowe

Jak działa reklama na przyczepie w Płocku

Płock to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Płocka. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Odkryj razem z nami przyczepy reklamowe Płock

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Płocka, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Ile wiesz o reklamie na przyczepie Płock?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Płock. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Płocku wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Płock  są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Płocku w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Płocku są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Płock z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Płocku to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Płocku nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Podstawowe info o reklamie mobilnej Płock

Płock to miasto, w którym firmy mają wiele możliwości skutecznej promocji. Pomijając popularne do tej pory metody, wymienić należy przyczepy reklamowe Płock. Jeżeli oferta na taką reklamę jeszcze nie trafiła do twojej firmy, pomożemy ci to zmienić. Reklama mobilna charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością i dynamiką. Jej efektywność wynika z tego, że może się pojawiać dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. To istotne i pomaga ograniczać koszty. Podsumowując, twoja reklama na przyczepie Płock każdego dnia pokona nie mniej niż 100 km i będzie widoczna na drodze minimum 8 godzin na dobę.

W co wyposażone są przyczepy reklamowe Płock

Nasze przyczepy reklamowe to sprawdzone i niezawodne konstrukcje ze stali. Są przystosowane do współpracy z dwoma rodzajami reklam – reklamami bannerowymi i billboardowymi. Po raz pierwszy o nich słyszysz i nie wiesz jakie są różnice pomiędzy nimi? Bannerowa reklama na przyczepie Płock wydrukowana jest na wytrzymałym płótnie PVC. Z kolei reklama billboardowa to wydruk na papierze, który za pomocą kleju mocowany jest do podkładu na przyczepie reklamowej. Różnice pomiędzy oboma rodzajami polegają na cenie wydruku i możliwościach częstej wymiany – w tym przypadku przoduje billboardowa reklama mobilna Płock.

Informacje o Płocku

Płock to miasto w województwie mazowieckim, leżące nad Wisłą. Można do niego dojechać wieloma drogami, ale te najpopularniejsze to DK 60 i DK 62. W Płocku czeka na nas naprawdę wiele atrakcji, takich jak Molo nad Wisłą czy Ogród Zoologiczny. Miejsca te przyciągają wiele osób, stanowiąc ważny punkt na trasie, po której poruszają się przyczepy reklamowe Płock. Samo miasto liczy 120 tysięcy mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 88 kilometrów kwadratowych. Mówiąc o Płocku, nie sposób oczywiście nie wspomnieć o jednym z największych zakładów w mieście, którym jest PKN Płock, należący do grupy Orlen.

Masz pytania? Napisz do nas!