Reklama mobilna Poznań

ty i twoi klienci zyskacie z reklamą na przyczepie

Reklama na przyczepie Poznań to nowe możliwości

Poznań to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Poznania. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Poznań to nasza domena

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Poznania, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Poznań – czy wiesz o niej wszystko?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Poznania. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Poznaniu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Poznań są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Poznaniu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Poznaniu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Poznań z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Poznaniu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Poznaniu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Otwórz się na nowe możliwości – reklama na przyczepie Poznań

Jaki jest sekret skuteczności reklam? Oczywiście to jej elastyczność i celność. Twoja firma z pewnością ma jasno określany target, do którego reklama powinna trafiać. Czy do tej pory tak się działo? Jeśli skuteczność podejmowanych działań nie była wysoka, należy się zastanowić co należy zmienić. Z pomocą przychodzi reklama mobilna Poznań. Jest to forma reklamy na przyczepie, która może pojawiać się w wybranych częściach miasta, tam gdzie przebywa największa ilość twoich potencjalnych klientów. I tak przyczepy reklamowe Poznań mogą dojeżdżać pod szkoły, centra handlowe, zakłady pracy, a także nocą pod dyskoteki i kluby.

Przyczepy reklamowe Poznań – miej nad nimi kontrolę

Niewiele jest form reklamy offline, nad którą można sprawować pełną kontrolę jak w przypadku reklamy na przyczepie. Musisz wiedzieć że wszystkie przyczepy reklamowe Poznań wyposażone są w lokalizator GPS. Dzięki niemu możemy sprawdzić czy reklama mobilna jest tyle godzin na drogach ile być powinna i czy porusza się uzgodnionymi trasami. Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju, która działa tak transparentnie i daje możliwość klientowi weryfikowania swoich reklam. Ponadto reklama na przyczepie Poznań wyposażona jest podświetlenie oraz nagłośnienie.

Informacje o Poznaniu

Poznań jest stolicą Wielkopolski. Jako miasto wojewódzkie posiada bardzo dużą liczbę ludności - ponad pół miliona ludzi mieszka w Poznaniu, a powierzchnia tego miasta to ponad 260 kilometrów kwadratowych. Co ciekawego ma nam do zaoferowania Poznań? Atrakcji jest tam co nie miara, a wśród nich wieża widokowa, miejskie zoo znane na cały kraj, a także liczne muzea, park iluminacji. Warto również wymienić Lasek Marceliński, Park Cytadela oraz dziesiątki innych lokalizacji przyciągających tutaj turystów i sprawiających że reklama mobilna Poznań może przynieść mnóstwo korzyści w stosunkowo krótkim czasie.

Masz pytania? Napisz do nas!