Reklama mobilna Przemyśl

z naszymi przyczepami reklamowymi odniesiesz sukces

Przyczepy reklamowe Przemyśl - dostępne od ręki

Przemyśl to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Przemyśla. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

A czy ty już wiesz czym jest reklama mobilna Przemyśl?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Przemyśla, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama na przyczepie Przemyśl – czy wiesz co to takiego?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Przemyśla. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Przemyślu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Przemyśl są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Przemyślu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Przemyślu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Przemyśl z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Przemyślu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Przemyślu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Przemyśl – dostępna przez cały rok

Spośród wielu zalet, jakie posiadają przyczepy reklamowe Przemyśl, wymienić należy tę, że reklama mobilna jest dostępna przez cały rok, 24 godziny na dobę. Niezależnie od pogody i dnia tygodnia, można ją spotkać na drogach i parkingach miasta. Jej obecność i widoczność podyktowana jest ustaleniami z klientem. Jeżeli chcesz aby reklama na przyczepie pojawiła się pod centrum handlowym lub zakładem pracy, określasz godziny, kiedy powinna się tam znaleźć. Przyczepy reklamowe to również świetna oferta dla klubów nocnych i dyskotek, zapewniając im elastyczną reklamę nawet w późnych godzinach nocnych.

Reklama na przyczepie Przemyśl jest również dla Ciebie

Reklama mobilna funkcjonuje na rynku już od wielu lat, ale dopiero od niedawna jej popularność staje się coraz większa. Wynika to między innymi z rosnącej dostępności przyczep reklamowych, które w naszej firmie dostępne są w wielu wariantach. Jeden z nich cieszy się szczególną popularnością – to największa przyczepa o rozmiarze prawie 6 x 3 metry. Aby reklama na przyczepie była jeszcze bardziej widoczna, również po zmroku, każda z naszych przyczep została wyposażona w oświetlenie LED. Na tym jednak nie koniec rzeczy wyróżniających reklamę mobilną. Nagłośnienie, które w nich występuje również czyni przekaz reklamowy bardziej atrakcyjnym.

Informacje o Przemyśl

Przemyśl to jedno z ważniejszych miast we wschodniej Polsce. W pobliżu miasta znajduje się przejście graniczne z Ukrainą - w Medyce. Bliskość granicy czyni Przemyśl bardzo atrakcyjnym miejscem dla mieszkańców Ukrainy, którzy przybywają tutaj regularnie na zakupy, jak również pracują. Są to istotne fakty, które twoja firma może wykorzystać do zwiększenia obrotów, a reklama mobilna może w tym skutecznie pomóc. Inne ciekawe informacje o Przemyślu to liczba ludności wynosząca 60 tysięcy, a sama powierzchnia miast to ok 46 km kwadratowych. Miejsca, które koniecznie należy tutaj obejrzeć to Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i oczywiście Pałac Lubomirskich.

Masz pytania? Napisz do nas!