Reklama mobilna Radom

nasze przyczepy reklamowe czekają właśnie na ciebie

Reklama na przyczepie Radom - co wypada o niej wiedzieć?

Radom to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Radomia. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Nasze przyczepy reklamowe Radom dostępne są w wielu rodzajach

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Radomia, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Radom – ważne informacje

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Radomia. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Radomiu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Radom są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Radomiu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Radomiu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Radom z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Radomiu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Radomiu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Radom – ciekawostki

Czy wiesz że reklama na przyczepie nie zawsze musi być w ruchu? Istnieją pewne miejsca na mapie Radomia, w których wysoką skuteczność przyczepy reklamowe uzyskują stojąc w miejscu, czyli kiedy są zaparkowane. Są to między innymi parkingi centrów handlowych, szkół, zakładów pracy, a wieczorem i nocą również dyskoteki i kluby nocne. Jednym słowem, tam gdzie mamy do czynienia z dużą ilością osób, z których część to twoi potencjalni klienci, reklama mobilna może zamienić się w reklamę statyczną tak długo, jak pozostanie w centrum zainteresowania.

Czy można śledzić przyczepy reklamowe Radom?

Skłaniasz się ku tej formie reklamy w swojej firmie, ale masz pewne wątpliwości? Po pierwsze czy przyczepy reklamowe będą na drogach dokładnie przez tyle czasu, za ile płacisz? Jak mieć nad tym kontrolę? Są to oczywiście pytania, których pod żadnym pozorem nie można bagatelizować i my to rozumiemy. Właśnie z tego powodu nasze przyczepy reklamowe wyposażone są w lokalizatory GPS. Pozwalają one o dowolnej porze dnia lub nocy sprawdzić gdzie znajduje się reklama mobilna, z jaką prędkością się porusza oraz prześledzić jej wcześniejszą drogę przejazdu.

Informacje o Radomiu

Radom to 214 tysięczne miasto na południe od Warszawy. Jego powierzchnia wynosi ponad 110 kilometrów kwadratowych, a położenie w centralnej Polsce czyni z niego ważny punkt na mapie siatki drogowej i kolejowej. Radom to również port lotniczy, z którego wiele biur podróży realizuje wyloty na zagraniczne wakacje. W mieście jest wiele parków, skwerów, a zadbana stara część miasta tętni życiem w tygodniu i weekendy. Wybierając się do Radomia na weekend, warto odwiedzić tutejszy Zamek Królewski. W jego pobliżu działa wiele fantastycznych lokali gastronomicznych, więc plan na udane popołudnie jest bardzo prosty do zrealizowania.

Masz pytania? Napisz do nas!