Reklama mobilna Rzeszów

już dziś mogą dla ciebie jeździć - przyczepy reklamowe

Czy już słyszałeś o przyczepach reklamowych Rzeszów?

Rzeszów to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Rzeszowa. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Jakie tajemnice skrywa reklama na przyczepie Rzeszów?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Rzeszowa, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

O reklamie mobilnej Rzeszów wiemy wszystko

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Rzeszowa. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Rzeszowie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Rzeszów są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Rzeszowie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Rzeszowie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Rzeszów z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Rzeszowie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Rzeszowie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Rzeszów dojeżdża wszędzie

Co jest jednym z wielu powodów, dla których reklama mobilna Rzeszów jest tak chętnie wybierana? Oczywiście że jej mobilność. Dzięki temu że przyczepy reklamowe mogą dojechać wszędzie, posiadają wysoką skuteczność w zdobywaniu klientów dla twojej firmy. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad najlepszymi miejscami w mieście, w których powinny powstać reklamy dla ciebie? Teraz nie musisz ich wykupować na własność – zastąpi je reklama na przyczepie Rzeszów. Może dojechać wszędzie tam, gdzie sobie tego życzysz i będzie dla Ciebie generować klientów. Może pozostawać w ruchu lub być zaparkowana tak długo, jak sobie życzysz. Również kiedy zapadnie zmrok przyczepy reklamowe są widoczne dzięki zainstalowanemu w nich oświetleniu LED.

Dowiedz się jak wynająć przyczepy reklamowe Rzeszów

Nasze przyczepy reklamowe ciągnięte są przez auta osobowe w bardzo dobrym stanie i prowadzone przez doświadczonych kierowców, świetnie znających topografię Rzeszowa. Ich wiedza i umiejętności jest bardzo ważna, ponieważ swoim odpowiedzialnym i wyważonym stylem jazdy również stanowią reklamę dla twojej firmy. Na pewno nie chciałabyś aby reklama na przyczepie Rzeszów kojarzona była z nieostrożną i zagrażającą bezpieczeństwu ruchu drogowego jazdą. Nie musisz się tym jednak przejmować. Bardzo dbamy o kompetencję naszych kierowców i prowadzimy bardzo dokładną selekcję. Wszystko po to, aby reklama mobilna rzeczywiście mogła ci pomagać i aby była warta swojej ceny. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat – skorzystaj z formularza kontaktowego umieszczonego poniżej.

Informacje o Rzeszowie

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego. Liczy sobie nieco ponad 180 tysięcy mieszkańców, a miasto rozciąga się na powierzchni 129 kilometrów kwadratowych. Przez Rzeszów przepływa rzeka Wisłok, dzieląc go na dwie części. W samym mieście nie brakuje miejsc wartych obejrzenia, takich jak Zamek Lubomirskich, Muzeum Okręgowe czy Muzeum Dobranocek. Rzeszów to również kilka szkół wyższych, wśród których działa Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. Do Rzeszowa można dojechać wieloma drogami, z których najpopularniejsze są DK 19, DK 94 i autostrada A4, którą dojedziemy wprost do przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej.

Masz pytania? Napisz do nas!