Reklama mobilna Siedlce

odkrywaj razem z nami nowy wymiar reklamy mobilnej

Reklama na przyczepie Siedlce - sprawdź jak to działa

Siedlce to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Siedlec. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Od jak dawna znamy przyczepy reklamowe Siedlce?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Siedlce, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Siedlce – czego jeszcze o niej nie wiesz?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Siedlec. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Siedlcach wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Siedlce są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Siedlcach w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Siedlcach są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Siedlce z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Siedlcach to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Siedlcach nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Wiemy dlaczego reklama mobilna Siedlce może ci pomóc

Każdego dnia toczysz nierówną walkę o nowych klientów. Musisz prześcignąć konkurencję, dbać o wizerunek i prowadzić rozmowy z dostawcami, aby móc oferować konkurencyjne ceny. Prowadzenie biznesu nie jest łatwe i wymaga od ciebie wielu rzeczy. Jeśli mimo wszystko dajesz sobie z tym radę, możesz być z siebie dumny. Mała pomoc na pewno się przyda i pozwoli cię choć trochę odciążyć. Co powiesz na to, aby były nią przyczepy reklamowe Siedlce. Jeżeli do tej pory z nich nie korzystałeś, możesz to zmienić jednym ruchem. Po prostu zamów u nas reklamę mobilną, a zajmiemy się wszystkim. Stworzona zostanie dla ciebie reklama na przyczepie Siedlce, która będzie zdobywać dla ciebie nowych klientów.

Nowoczesne i przyciągające uwagę przyczepy reklamowe Siedlce

Z czym kojarzą ci się przyczepy reklamowe? Bo nam z nowoczesną formą reklamy mobilnej, która pozwala rozwijać firmom skrzydła. Nowoczesne przyczepy reklamowe przyciągają wzrok gdziekolwiek się pojawią. Ich atrakcyjność to zasługa wielu czynników – dopracowanej konstrukcji, podświetlenia LED, nagłośnienia, a w końcu starannie zaprojektowanej reklamy. Może ona zostać dla ciebie wykonana w dwóch wariantach – bannerowej lub billboardowej. Jeżeli szukasz reklamy na przyczepie, którą często będzie można aktualizować, np. o nowe promocje sieci sklepów spożywczych, to reklama na przyczepie Siedlce w formie wydruku billboardowego sprawdzi się najlepiej.

Informacje o Siedlcach

Siedlce to miasto we wschodniej Polsce, położone w województwie mazowieckim. Siedlce mają stosunkowo niedużą powierzchnię, bo wynosi ona nieco ponad 30 km kwadratowych. W niczym to jednak nie przeszkadza by tutaj przyjechać w celach wypoczynkowych lub osiedlić się i prowadzić biznes. Ciekawe miejsca na mapie miast to między innymi Park Wodny, Park Przyrody, liczne muzea i oczywiście Pałac Ogińskich. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta znajduje się Rezerwat Przyrody Stawy Siedleckie - popularne miejsce wśród spacerowiczów szukających kontaktu z przyrodą, ciszy i spokoju. Znamy te oraz wiele innych miejsc, do których możemy skierować nasze przyczepy reklamowe Siedlce.

Masz pytania? Napisz do nas!