Reklama mobilna Sieradz

a czy twoja firma jest gotowa na przyczepy reklamowe

Reklama na przyczepie Sieradz - kilka słów wstępu

Sieradz to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Sieradza. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Czy przyczepy reklamowe Sieradz powinny u ciebie jeździć?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Sieradza, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Sieradz – co każdy powinien o niej wiedzieć?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Sieradza. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Sieradzu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Sieradz są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Sieradzu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Sieradzu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Sieradz z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Sieradzu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Sieradzu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Sieradz – co może reklamować

Firmy z jakich branż najczęściej decydują się wykorzystać reklamę mobilną? Oczywiście spektrum naszych klientów jest bardzo szerokie, a to dlatego że reklama na przyczepie Sieradz jest wszechstronna i ma wysoką skuteczność. Sprawdza się zarówno w firmach handlowych, usługowych, gastronomii, rozrywce, turystyce. Przyczepy reklamowe Sieradz są także powszechnie wykorzystywane w kampaniach społecznych, gdzie zamawiającym są instytucje rządowe lub urzędy. Reklama na przyczepie Sieradz może być w 100% dopasowana do potrzeb i założeń strategii reklamowej, wypełniając ją w najdrobniejszych detalach i tworząc spójny wizerunek twojej firmy.

Przyczepy reklamowe Sieradz – czy mają udogodnienia?

Czy prosta przyczepa reklamowa może pomóc twojej firmie? Ciężko jest ci w to uwierzyć? Jeśli tak, powinieneś jeszcze lepiej poznać nasze przyczepy i to, jak są skonstruowane. A jest o czym pisać! Są to wyłącznie nowo wyprodukowane przyczepy w bardzo dobrym stanie. Posiadają liczne udogodnienia, jak oświetlenie LED działające po zmroku i podświetlające reklamę. Dodatkowo wyposażone są w wysokiej jakości system nagłośnienia, które sprawia że reklama mobilna Sieradz jest wzbogacona przekazem audio. Jako firma reklamowa, zapewniamy klientom kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy, również przy projektowaniu i realizacji reklam graficznych oraz dźwiękowych.

Informacje o Sieradzu

Sieradz jest miastem liczącym prawie 43 tysiące mieszkańców. Powierzchnia miasta to 51 kilometrów kwadratowych. Położone jest w centralnej Polsce, w województwie łódzkim. W mieście jest wiele ciekawych rzeczy, które jak najbardziej warto zobaczyć. Jest to Sieradzki Park Etnograficzny, Park Broniewskiego oraz Rezerwat Przyrody Półboru. Wspomnieć należy również o tym że przez Sieradz płynie Wisła, przez którą prowadzi kilka mostów, m.in. słynny Biały Most. Sieradz to bardzo przyjemne miasteczko, w którym z pewnością nie można się nudzić.

Masz pytania? Napisz do nas!