Reklama mobilna Skierniewice

przyczepy reklamowe to nasza największa pasja

Reklama na przyczepie Skierniewice - zapraszamy!

Skierniewice to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Skierniewic. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

A czy ty już znasz przyczepy reklamowe Skierniewice?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Skierniewic, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Skierniewice – poznaj nas lepiej

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Skierniewic. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Skierniewicach wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Skierniewice są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Skierniewicach w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Skierniewicach są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Skierniewice z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Skierniewicach to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Skierniewice nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Skierniewice, która czeka na ciebie

Sukces twojej firmy zależy od wielu rzeczy. Jedna z nich to przemyślana strategia reklamowa. Jeżeli do tej pory jej nie posiadałeś, musisz sprawdzić czy przypadkiem konkurencja już cię nie wyprzedziła. To bardzo możliwe w praktycznie każdej branży. Im szybciej zaczniesz działać, tym większe szanse masz na odniesienie sukcesu. Oczywiście mogą ci w tym pomóc różnego rodzaju rzeczy, takie jak reklama na przyczepie Skierniewice. Jeżdżące po twoim mieście przyczepy reklamowe zapewnią ci wielu nowych klientów, pozwalając zwiększyć zyski. A to wszystko stosunkowo niewielkim kosztem i w bardzo szybkim czasie od rozpoczęcia kampanii.

Jakie mamy przyczepy reklamowe Skierniewice?

Reklama mobilna wymaga zestawu odpowiednich narzędzi, które zapewnią jej największą możliwą skuteczność. W naszym przypadku są to przyczepy reklamowe, które posiadamy w dwóch podstawowych rodzajach. Są  to przyczepy billboardowe oraz przyczepy bannerowe. Nie wiesz które z nich lepiej będą się nadawać do twoich celów? Pomożemy ci w wyborze, przygotowując oferty na oba rodzaje, a także zapewniając kompleksowe przygotowanie reklamy na każdą z nich. Jeśli twoja reklama mobilna Skierniewice dotyczy sklepów sieci handlowych, w których promocje zmieniają się co tydzień, odpowiednim wyborem będą billboardowe przyczepy reklamowe.

Informacje o Skierniewicach

Pałac Prymasowski, Muzeum Historyczne, Park Miejski - to tylko jedne z wielu miejsc w Skierniewicach, które z pewnością trzeba zobaczyć na żywo. Samo miasto położone jest w województwie łódzkim i liczy sobie 48 300 mieszkańców. Powierzchnia Skierniewic to prawie 35 km kwadratowych. Pomimo że miasto nie należy do największych w Polsce, to jednak bardzo szybko się rozwija, a przedsiębiorcy spotykają się tutaj z dużą konkurencją. Odkąd na drogach Skierniewic można spotkać przyczepy reklamowe, to reklama mobilna cieszy się coraz większą popularnością wśród tutejszych firm. Jeśli również chcesz z niej korzystać, po prostu skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Napisz do nas!