Reklama mobilna Słupsk

przyczepy reklamowe z GPS i nie tylko

Zamów i śledź przyczepy reklamowe Słupsk

Słupsk to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Słupska. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Słupsk – stworzymy ją dla ciebie

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Słupska, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Czy reklama mobilna Słupsk jest odpowiednia dla ciebie?

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Słupska. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Słupsku wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Słupsk są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Słupsku w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Słupsku są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Słupsk z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Słupsku to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Słupsku nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Oświetlone przyczepy reklamowe Słupsk jeżdżą dla ciebie

Nie zawsze pogoda na zewnątrz sprzyja reklamie. Nie można jednak pozwolić na to, aby reklama na przyczepie Słupsk była uzależniona wyłącznie od warunków atmosferycznych, które bardzo często są kapryśne. Aby temu zapobiegać, nasze przyczepy reklamowe wyposażone są w skuteczne i niezawodne oświetlenie LED. Pozwala ono zapewnić reklamie najlepszą możliwą widoczność nawet przy najbardziej niekorzystnej pogodzie – kiedy pada deszcz, śnieg oraz w nocy. Wszystko po to, aby jak najwięcej osób zobaczyło twoje przyczepy reklamowe.

Dokąd pojedzie twoja reklama na przyczepie Słupsk?

Mamy nieograniczone możliwości aby sprawić, by twoje przyczepy reklamowe pojawiły się w najważniejszych miejscach Słupska. Są to zarówno główne drogi, jak i często odwiedzane miejsca – parkingi pod urzędami, centrami handlowymi, uczelniami, zakładami pracy oraz największe osiedla. Dzięki temu że reklama na przyczepie Słupsk może poruszać się po wszystkich drogach, nic nie stoi na przeszkodzie aby twoja reklama mobilna pojawiła się w miejscach, w których do tej pory nie gościła. Ty możesz na bieżąco sprawdzać pozycję przyczep, które dla ciebie jeżdżą. Pozwala na to wbudowany w nie lokalizator GPS.

Informacje o Słupsku

Słupsk to miasto w województwie Pomorskim. W mieście działa wiele ciekawych punktów, które rekomendujemy aby odwiedzić. Jest to między innymi park wodny, Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych, Muzeum Pomorza. Przez miasto przepływa rzeka Słupia, a jedno z najbliższych znanych miast to oczywiście Ustka. W Słupsku mieszka około 91 tysięcy osób, a samo miasto rozciąga się na powierzchni 43 kilometrów kwadratowych. Czyste powietrze, warunki gospodarcze sprzyjające prowadzeniu tutaj biznesu, a także wiele możliwości rozwoju firmy z uwagi na korzystne położenie. To tylko jedne z wielu atutów, którymi Słupsk przyciąga do siebie inwestorów.

Masz pytania? Napisz do nas!