Reklama mobilna Suwałki

znamy przepis na twój sukces

Jesteś gotów na przyczepy reklamowe Suwałki w swojej firmie?

Suwałki to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Suwałk. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Suwałki – w czym tkwi jej sekret?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Suwałk, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Suwałki – słowo wstępu

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Suwałk. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Suwałkach wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Suwałki są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Suwałkach w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Suwałkach są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Suwałki z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Suwałkach to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Suwałkach nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Suwałki – ona już czeka na ciebie

Nie ma to większego znaczenia czym zajmuje się twoja firma. Kiedy w grę wchodzi reklama na przyczepie, możesz być pewien że zawsze okazuje się ona skuteczna. O czym musisz pamiętać, zanim się na nią zdecydujesz? Wybierz jeden z dostępnych rozmiarów przyczep i zdecyduj czy ma na niej być umieszczona reklama bannerowa, czy może reklama billboardowa. Jeżeli nie wiesz jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma materiałami, skontaktuj się z nami, a wszystko ci wyjaśnimy. Zadbamy również o to, aby twoja reklama powstała kompleksowo i była zgodna z twoimi oczekiwaniami. Twoja nowa reklama na przyczepie Suwałki jest na wyciągnięcie ręki.

Jak monitorowane są przyczepy reklamowe Suwałki?

Kiedy za coś płacisz, chcesz aby usługa była wykonana z należytą starannością. Być może zastanawiasz się skąd masz mieć pewność, że twoja reklama na przyczepie będzie jeździć po ulicach Suwałk dokładnie tyle godzin i pokona tyle kilometrów, ile jest to zapisane w umowie. Rzeczywiście jest to dobre pytanie, na które jednak znamy odpowiedź. Nie bez powodu wszystkie nasze przyczepy reklamowe zostały wyposażone w lokalizatory GPS, które precyzyjnie potrafią wskazać miejsce przyczepy, poinformować o tym czy się poruszają czy nie oraz monitorować wiele innych parametrów ich jazdy.

Informacje o Suwałkach

Z czym większości osób kojarzy się miasto Suwałki? Oczywiście z najniższymi zimowymi temperaturami. Nie bez powodu o Suwałkach mówi się że jest to polski biegun zimna. Ale to nie wszystko. Suwałki to miasto samo w sobie bardzo piękne, w którym warto odwiedzić oddział Muzeum im. Marii Konopnickiej, Park Konstytucji 3 Maja oraz wiele innych miejsc, jak choćby Aquapark. Powierzchnia tego miasta wynosi nieco ponad 65 km kwadratowych, a najłatwiej jest tutaj dojechać drogą ekspresową S61, która równocześnie jest obwodnicą Suwałk. Na południowy wschód od miasta znajduje się jedno z najsłynniejszych polskich jezior, Jezioro Wigry.

Masz pytania? Napisz do nas!