Reklama mobilna Szczecin

czy chcesz zarabiać więcej dzięki reklamie na przyczepie?

Reklama na przyczepie Szczecin - sposób na nowych klientów

Szczecin to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Szczecina. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Odkąd istnieje reklama mobilna Szczecin, łatwiej prowadzić firmę

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Szczecina, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Wiemy wszystko co najważniejsze o reklamie mobilnej w Szczecinie

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Szczecina. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Szczecinie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Szczecin są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Szczecinie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Szczecinie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Szczecin z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Szczecinie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Szczecinie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Odkrywamy tajemnice przyczep reklamowych Szczecin

Kiedy spotkasz je na drodze, nie sposób odwrócić od nich wzroku. Dlaczego? Ponieważ właśnie w taki sposób została zaprojektowana i wykonana reklama na przyczepie Szczecin. Możesz ją podziwiać zarówno w dzień i w nocy. Pozwala na to oświetlenie LED, czyniąc przyczepy reklamowe nowoczesnym środkiem przekazu. Reklama mobilna to jedna z tych rzeczy, o której do tej pory sporo firm nie myślało. Dlaczego? Ponieważ być może nie wiedzieli że reklama mobilna Szczecin pojawiła się również w ich mieście. Teraz może się to zmienić łatwiej niż sądzisz. Wystarczy tylko jeden telefon, a będziesz mógł się nią cieszyć i u siebie.

Jak zamówić reklamę na przyczepie Szczecin?

Jeżeli poważnie myślisz o tym, aby reklama mobilna pojawiła się w twojej firmie, nie musisz wkładać w to wiele wysiłku. Wszystko co powinieneś zrobić, to tylko skontaktować się z nami.  Specjalnie dla ciebie przygotujemy ofertę cenową na przyczepy reklamowe w interesującym cię formacie i na tak długi czas użytkowania, jaki będzie dla ciebie korzystny. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę. Reklama na przyczepie Szczecin zostanie przez nas zaprojektowana, wykonana i będzie realizowana przez doświadczonych kierowców.

Informacje o Szczecinie

Szczecin jest jednym z największych miejskich ośrodków gospodarczych w Polsce. Jednocześnie jest to stolica województw zachodnio-pomorskiego. W Szczecinie działają stocznie, firmy związane z logistyką i transportem, mają tu również swoje siedziby jedne z największych światowych koncernów. Wieża Gocławska, Muzeum Techniki i Komunikacji, Muzeum Narodowe, Park Kasprowicza i wiele wiele innych miejsc, które sprawiają że Szczecin jest słynny w całej Polsce. Samo miasto może również pochwalić się bardzo dużą ilością mieszkańców - populacja Szczecina to ponad 400 tysięcy osób, a powierzchnia miasta to nieco ponad 300 tysięcy kilometrów kwadratowych.

Masz pytania? Napisz do nas!