Reklama mobilna Tarnobrzeg

skorzystaj z oferty na przyczepy reklamowe dla swojej firmy

Reklama na przyczepie Tarnobrzeg - ABC użytkownika

Tarnobrzeg to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Tarnobrzega. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Odkrywaj przyczepy reklamowe Tarnobrzeg

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Tarnobrzega, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Istotne fakty o reklamie mobilnej w Tarnobrzegu

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Tarnobrzega. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Tarnobrzegu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Tarnobrzeg są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Tarnobrzegu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Tarnobrzegu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Tarnobrzeg z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Tarnobrzegu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Tarnobrzegu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Korzystaj z promocji na przyczepy reklamowe Tarnobrzeg

Reklama twojej firmy może być bardzo skuteczna, a przy tym nie musi kosztować fortuny. Jak to osiągnąć? My dobrze to wiemy – reklama mobilna w naszym wydaniu pomogła już tysiącom firm w całym kraju wejść na wyższy poziom działalności. Tobie również marzą się nowi klienci? Chcesz się cieszyć większym koszykiem zamówień i życzysz sobie, aby twoja firma była bardziej rozpoznawalna na rynku? My to dobrze rozumiemy i potrafimy ci w tym pomóc. W jaki sposób? Dostarczając nasze przyczepy reklamowe Tarnobrzeg.

Reklama mobilna Tarnobrzeg – i ciebie na nią stać

Bardzo duża liczba firma nie podejmuje żadnych działań reklamowych, wierząc w to że klienci sami ich znajdą. Niestety w większości przypadków tak się nie dzieje. Jeśli dodatkowo w twoim mieście działa silna konkurencja, możesz mieć poważne trudności z systematycznym zdobywaniem nowych klientów. Jak temu zaradzić? Zamawiając reklamę na przyczepie. Reklama mobilna Tarnobrzeg to oferta kierowana do firm każdej wielkości, ale również urzędów, instytucji, szkół, organizacji, fundacji oraz drużyn sportowych. Chcesz się dowiedzieć więcej? Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Informacje o Tarnobrzgu

Tarnobrzeg jest miastem w województwie podkarpackim. Tuż obok niego przepływa rzeka Wisła i nie jest to jedyna atrakcja w tym mieście i jego okolicach. Istotne punkty na mapie Tarnobrzega to Zamek Tarnowskich, Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego, Jezioro Tarnobrzeskie oraz wiele wiele innych. Miasto samo w sobie liczy ok 85 km kwadratowych i jest zamieszkałe przez 47 tysięcy osób. Jak najłatwiej i najwygodniej dojechać do Tarnobrzega? Na przykład korzystając z dróg krajowych 9 i 79, a także bardzo gęstej siatki dróg wojewódzkich.

Masz pytania? Napisz do nas!