Reklama mobilna Tarnów

jak działają i komu pomagają przyczepy reklamowe?

Reklama na przyczepie Tarnów - wiemy o niej wszystko

Tarnów to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Tarnowa. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Przyczepy reklamowe Tarnów – tylko nowe i bogato wyposażone

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Tarnowa, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Wyjaśniamy jak działa reklama na przyczepie Tarnów

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Tarnowa. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Tarnowie wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Tarnów są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Tarnowie w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Tarnowie są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Tarnów z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Tarnowie to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Tarnowie nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Jakim biznesom pomaga reklama mobilna Tarnów

Tarnów jest miastem, w którym bardzo dynamicznie rozwija się branża IT. To właśnie firmy w niej działające są jednymi z większych użytkowników reklam mobilnych. Ale ta forma reklamy nie jest zarezerwowana wyłącznie dla nich. Prowadzisz sklep, punkt usługowy lub inną działalność? Chcesz się szybko i mocno wypromować na lokalnym rynku? Teraz jest to możliwe i wiemy jak ci w tym pomóc. Między innymi z tego powodu zakupiliśmy nowe przyczepy reklamowe, które teraz dla Ciebie jeżdżą  i ci pomagają zarabiać więcej pieniędzy.

Przyczepy reklamowe Tarnów to ciekawa forma reklamy

Czego powinieneś oczekiwać od reklamy swojej firmy? Oczywiście skuteczności. Ale również i niezależności, oryginalności i możliwości śledzenia jej efektów oraz sposobu działania. Czy reklama mobilna to wszystko ci oferuje? Możesz być tym zaskoczony, ale oczywiście że tak! Oferowane przez nas przyczepy reklamowe Tarnów wyposażone są w lokalizatory GPS, dzięki którym można śledzić trasę ich przejazdu. Na tym jednak nie koniec. Możesz stworzyć elastyczny grafik ich przejazdów – w ciągu doby masz do dyspozycji 8 godzin obecności na drogach i minimum 100 przejechanych kilometrów.

Informacje o Tarnowie

Położony w województwie małopolskim Tarnów to miasto, w którym mieszka 107 tysięcy osób. Powierzchnia miasta wynosi 72 km kwadratowe. Przepływa przez niego rzeka Dunajec, a oprócz tego nie brakuje tutaj również wielu innych atrakcji. Jakich: duża liczba parków, Muzeum Okręgowe, liczne restauracje i hotele. W Tarnowie jest również jeden z większych i bardziej znanych zakładów pracy: Grupa Azoty. Firma ta regularnie poszukuje pracowników produkcyjnych, w czym między innymi pomagają nasze przyczepy reklamowe jeżdżące po Tarnowie w dzień i w nocy.

Masz pytania? Napisz do nas!