Reklama mobilna Toruń

reklama na przyczepie, która cieszy ciebie i twoich klientów

Przyczepy reklamowe Toruń witają miasto pierników

Toruń to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Torunia. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama na przyczepie Toruń – czego jeszcze o niej nie wiesz?

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Torunia, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Toruń – zaprasza do współpracy

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Torunia. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Toruniu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Toruń są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Toruniu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Toruniu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Toruń z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Toruniu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Toruniu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Poznaj jasne warunki, na których działa reklama mobilna Toruń

Czego do tej pory nie dowiedziałeś się o reklamie mobilnej? Przypuszczamy że nie ma takiej rzeczy, ponieważ zawsze staramy się jasno komunikować wszystko co istotne na temat jej działalności. Warto jednak przypomnieć kilka istotnych faktów – reklama mobilna Toruń obecna jest na drogach przez minimum 8 godzin każdego dnia. Ponadto pokonuje nie mniej niż 100 kilometrów. Abyś mógł mieć pewność że dokładnie tak się dzieje, przyczepy reklamowe Toruń wyposażone zostają w urządzenia lokalizujące GPS, za pomocą których możesz kontrolować ich położenie na mapie miasta.

Czy reklama mobilna Toruń jest na twoją kieszeń?

Obawiasz się czy stać cię na reklamę na przyczepie Toruń? Nie musisz się tym dłużej przejmować – jesteśmy pewni że tak właśnie jest i na pewno stać cię na taką reklamę. Pamiętaj że wszystkie poniesione na nią wydatki możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia swojej firmy, co de facto czyni ją jeszcze tańszą niż jest. Reklama mobilna Toruń ma również sporo innych zalet – jest elastyczna i bardzo łatwo konfigurowalna. Może się pojawiać w tych wszystkich miejscach, które przyniosą najwięcej korzyści twojej firmie i zdobędą dla niej najwięcej klientów.

Informacje o Toruniu

Miasta Toruń chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynie ono z wielu rzeczy, takich jak toruńskie pierniki, Mikołaj Kopernik oraz uniwersytet nazwany jego imieniem. Położenie w północnej Polsce, nad rzeką Wisła, również korzystnie wpływa na możliwości gospodarcze tego miasta. Wspomnieć należy również o tym, że w Toruniu działa lotnisko Toruń-Bielany. Miasto zamieszkałe jest przez prawie 200 tysięcy osób, a jego powierzchnia to nieco ponad 115 tysięcy kilometrów. Ciekawa zabudowa śródmieścia, bardzo dobre skomunikowanie miasta z wszystkimi pozostałymi częściami kraju - to istotne rzeczy przemawiające za siłą tego regionu.

Masz pytania? Napisz do nas!