Reklama mobilna Wałbrzych

nasze przyczepy reklamowe pracują na twój sukces

Reklama na przyczepie Wałbrzych - czy już ją posiadasz?

Wałbrzych to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Wałbrzycha. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Na temat przyczep reklamowych Wałbrzych wiemy wszystko

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Wałbrzycha, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Wałbrzych – wyjaśniamy i doradzamy

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Wałbrzycha. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Wałbrzychu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Wałbrzych są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Wałbrzychu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Wałbrzychu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Wałbrzych z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Wałbrzychu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Wałbrzychu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama na przyczepie Wałbrzych – warto ją mieć

Czy ktoś z twoich znajomych posiadał już przyczepy reklamowe? Wałbrzych bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania takich reklam w swojej kampanii. Siatka dróg w mieście sprzyja temu, aby były one widoczne we wszystkich najważniejszych miejscach tego miasta. Pamiętaj że reklama na przyczepie Wałbrzych jest na drogach nie mniej niż 8 godzin każdego dnia, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 kilometrów. Tak jasne i precyzyjne warunki sprawiają, że każda firma może wiele zyskać dzięki inwestycji w tę formę reklamy.

Przyczepy reklamowe Wałbrzych – jak je zamówić

Nie musisz poświęcać wiele swojego czasu, aby reklama mobilna w Wałbrzychu zaczęła dla ciebie działać. Wystarczy się z nami skontaktować, a zajmiemy się wszystkim. Od zaprojektowania tego jak reklama mobilna na przyczepie powinna wyglądać, poprzez opracowanie najlepszych tras przejazdu, aż po określenie w jakich godzinach przyczepy są najbardziej widoczne, a tym samym będą generować ci największe zyski. Lepiej nie trać więcej czasu tylko już dziś do nas zadzwoń.

Informacje o Wałbrzychu

Wałbrzych jest miastem położonym w województwie dolnośląskim i jest jednym z ciekawszych w Polsce. To właśnie z Wałbrzycha wywodzi się legenda o ukrytym pod ziemią złotym pociągu. Również samo miasto ma wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i sami turyści na pewno nie będą się tutaj nudzić. Stara Kopalnia, liczne punkty widokowe na okolicznych wzgórzach i mnóstwo zabytków w mieście to tylko niewielki wycinek atrakcji, które miasto ma do zaoferowania. Wałbrzych to miasto ze 113 tysiącami mieszkańców, a powierzchnia miasta wynosi 85 km kwadratowych.

Masz pytania? Napisz do nas!