Reklama mobilna Wrocław

reklama twojej firmy na naszych przyczepach

Elastyczna, mobilna reklama na przyczepie Wrocław

Wrocław to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Wrocławia. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Odkryj wszystkie zalety przyczep reklamowych Wrocław

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Wrocławia, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

8 rzeczy, które warto wiedzieć przyczepach reklamowych Wrocław

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Wrocławia. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok we Wrocławiu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Wrocław  są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Wrocławiu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi we Wrocławiu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Wrocław z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Wrocławiu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Wrocławiu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Reklama mobilna Wrocław – ceny i korzyści

Nie myślałeś o tym, aby zamawiać reklamę na przyczepie dla swojej firmy? Może jednak zmienisz zdanie? Reklama na przyczepie Wrocław naprawdę się opłaca i to co w niej bardzo ważne, to to że można ją wypuszczać na drogi dokładnie w takich godzinach, które najbardziej ci pasują. Maksymalna elastyczność, którą zapewniają przyczepy reklamowe Wrocław, nie ma sobie równych w żadnej innej odmianie reklamy zewnętrznej. Jesteś gotów pomóc swojej firmie się rozwijać? Jeżeli tak, powinieneś na serio rozważyć korzyści, które może ci zapewnić reklama mobilna.

Przyczepy reklamowe na ulicach Wrocławia

Jak będą reagować ludzie, kiedy zobaczą na ulicach Wrocławia przyczepy z reklamą twojej firmy? Gwarantujemy że reakcje będą tylko pozytywne. Możemy o to zadbać, zatrudniając doświadczonych kierowców, prowadzących w sposób bezpieczny i profesjonalny samochód z przyczepą. Również sama reklama na przyczepie Wrocław jest bardzo atrakcyjna wizualnie i łatwo zapisuje się w pamięci. Jej widoczność, także po zmroku, zapewnia wbudowane oświetlenie LED i dodatkowy system nagłośnienia.

Informacje o Wrocławiu

Wrocław to miast - stolica województwa dolnośląskiego. Duże, piękne, historyczne, bardzo często porównywane pod względem atrakcyjności z Krakowem oraz Gdańskiem. Masz w planach przyjechać do Wrocławia na weekend lub prowadzisz tutaj firmę? W każdym przypadku możesz być pewien, że to miasto wiele razy pozytywnie cię zaskoczy. Szybki rozwój otwiera nowe możliwości biznesowe, daje również wysoki potencjał reklamowy. Warto przypomnieć że we Wrocławiu mieszka ponad pół miliona osób - dokładnie 658 tysięcy. Powierzchniowo Wrocław również jest duży - ma aż 292 kilometry kwadratowe.

Masz pytania? Napisz do nas!