Reklama mobilna Zamość

reklama na przyczepie - booster dla twojej firmy

Przyczepy reklamowe Zamość, czyli co warto o nich wiedzieć?

Zamość to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Zamościa. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Nasze przyczepy reklamowe Zamość to realna pomoc dla firm

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Zamościa, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Reklama mobilna Zamość – istotne informacje

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Zamościa. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Zamościu wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Zamość są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Zamościu w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Zamościu są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Zamość z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Zamościu to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po Zamościu nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Zamość – pomagają budować markę

Jeżeli wiesz jak ważna jest marka twojej firmy, nie będziesz mieć wątpliwości że reklama mobilna Zamość może ci bardzo pomóc. Reklama na przyczepie jest dzięki niej znacznie bardziej widoczna i dociera do wielu nowych klientów. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w Zamościu w miejscach, w których do tej pory nikt nie słyszał o twojej firmie i nie zdawał sobie pojęcia o jej istnieniu. To bardzo ważne, szczególnie jeśli potencjalni klienci twojej firmy nie korzystają z internetu. Wówczas jedyną metodą aby do nich dotrzeć, będzie właśnie reklama na przyczepie, którą mogą zobaczyć na własne oczy.

Reklama mobilna Zamość – dostosuje się do twojej firmy

Wielu przedsiębiorców świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że reklama aby była skuteczna, powinna być elastyczna i łatwo personalizowana. Każda firma ma bowiem inne potrzeby i oczekiwania, przez co nie ma jednej, uniwersalnej recepty na reklamę. Tak też jest w przypadku reklamy na przyczepie. Dzięki temu że występują one w wielu rozmiarach i rodzajach, może się na nich pojawić reklama w różnych postaciach oraz różnych formatach. Wszystko po to, aby zapewnić ci większą niż do tej pory widoczność i z łatwością pozyskiwać dla ciebie nowych klientów.

Informacje o Zamościu

Zamość to miasto w województwie lubelskim, zamieszkałe przez 63,5 tysiąca osób. Powierzchnia tego miasta wynosi 30 km kwadratowych. Najłatwiejszy dojazd do Zamościa prowadzi drogami DK 17 i DK 74. Stosunkowo niewielka odległość dzieli Zamość od przejścia granicznego z Ukrainą, co czyni to miasto popularnym wśród tamtejszej narodowości. W Zamościu warto obejrzeć kilka znanych na całą Polskę miejsc, takich jak np. Twierdza Zamość oraz Ogród Zoologicznym im. Stefana Milera. Ciekawostką nie mniej interesującą jest Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu, które także ma wielu miłośników, żywiących sentyment do dawno minionych lat.

Masz pytania? Napisz do nas!