Reklama mobilna Zielona Góra

przyczepy reklamowe - jak działają, ile kosztują, jak zamówić

Reklama na przyczepie Zielona Góra - jakie firmy ich potrzebują?

Zielona Góra to jedno z wielu miast w Polsce, w którym prowadzimy mobilne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy w nich specjalnie skonstruowane do tego celu przyczepy samochodowe, na których umieszczone zostają wielkoformatowe wydruki. Uzupełnieniem tej formy przekazu jest komunikat dźwiękowy, emitowany przez zewnętrzne głośniki. Dzięki dużej mobilności, reklama na przyczepie ma szansę dotrzeć w każde istotne dla Państwa firmy miejsce na mapie Zielonej Góry. Częstotliwość przejazdów, trasa, dni prowadzenia kampanii oraz wiele innych szczegółów zostają starannie zaplanowane, aby osiągnąć jak największą efektywność działania.

Reklama mobilna Zielona Góra to potwierdzone działanie na korzyść firm

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej. Jednak reklama na przyczepie jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o mobilność. Reklamy ma billboardach są statyczne i z czasem powszednieją, przestają być zauważalne. Przyczepy reklamowe mogą pojawiać się w różnym czasie w różnych częściach miasta, np. w godzinach szczytu na najbardziej uczęszczanych drogach. Ich widoczność jest wówczas największa, a przekaz reklamowy dociera do tysięcy osób – kierowców, pasażerów oraz przechodniów. Dzięki temu że reklama mobilna może poruszać się po niemal wszystkich drogach Zielonej Góry, można ją skierować do precyzyjnie wyznaczonych miejsc – w pobliże centrów handlowych, stadionów, szkół, zakładów pracy i gdziekolwiek tam, gdzie mogą być potencjalni klienci Państwa firmy.

Przyczepy reklamowe Zielona Góra – 8 ważnych wiadomości na ich temat

Popularność przyczep reklamowych systematycznie rośnie i coraz więcej firm chce korzystać z tej formy reklamy. Wyróżnia się ona większą efektywnością od reklam statycznych, pozwala również elastycznie prowadzić kampanie, szybko dostosowując ją do aktualnych potrzeb klienta oraz rynkowych trendów. Ponadto jest 8 innych powodów, aby reklama na przyczepie pojawiła się w Państwa firmie.

Przyczepy reklamowe
z GPS

Dbamy o to najwyższe standardy obsługi klienta i zapewniamy wysoką skuteczność naszej reklamy. Pomaga w tym monitoring GPS każdej przyczepy, która porusza się po drogach Zielonej Góry. Pozwala to Państwu sprawdzić każdą trasę przejazdu, godzinę w której się odbyła i czas podróży. Dzięki monitoringowi GPS mają Państwo gwarancję że przyczepy reklamowe jeżdżą dla Państwa dokładnie tyle czasu, za ile zostało zapłacone.

Reklama na nowoczesnej przyczepie

Posiadamy wyłącznie nowe przyczepy reklamowe, będące w idealnym stanie technicznym i wizualnym. To ważne, ponieważ wygląd samej przyczepy, jak i znajdującej się na niej reklamy jest wizytówką Waszej firmy. Przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania oświetlenia, nagłośnienia i bezpieczeństwa jazdy, tak aby ich widok w Zielonej Górze wywoływał wyłącznie pozytywne odczucia wśród obserwatorów.

Bannerowe i billboardowe przyczepy

Dysponujemy dwoma rodzajami przyczep. Bannerowe, na których mocuje się płótno bannerowe z wydrukiem oraz billboardowe. Reklama billboardowa polega na przyklejeniu wielkoformatowego wydruku na specjalnym podkładzie, umożliwiając jego częstą aktualizację. Billboardowe przyczepy reklamowe Zielona Góra są chętnie stosowane przez sieci handlowe, stając się uzupełnieniem ich systematycznych akcji promocyjnych.

Reklama mobilna w różnych rozmiarach

Nasze przyczepy dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów i występują w wielu rozmiarach:

300×200,
400×200,
500×200,
625×275 (największa ze wszystkich i mało popularna),
a także w rozmiarze billboardu, czyli 500×238 cm.

Nasi specjaliści pomogą w dobrze odpowiedniej wielkości przyczepy do Państwa kampanii.

Elastyczne godziny jazdy przyczepami reklamowymi

Przyczepy reklamowe jeżdżą po Zielonej Górze w godzinach wskazanych przez klienta. Mogą to być godziny poranne, tak aby reklama dotarła do osób udających się do pracy lub szkoły. Możemy jeździć również wieczorami i nocą, po to by reklama była widoczna przez bywalców dyskotek, klubów nocnych i innych wydarzeń rozrywkowych.

Przyczepy reklamowe z oświetleniem

Reklama na przyczepie jest świetnie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie przyczepy wyposażone są w oświetlenie LED, które podświetla reklamę, zapewniając jej widoczność nawet z dużej odległości. To ważna informacja, gdyż nie wszystkie drogi w Zielonej Górze są oświetlone, a w porze jesienno-zimowej, kiedy zmrok zapada szybko, oświetlona przyczepa reklamowa daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

Reklama mobilna Zielona Góra z nagłośnieniem

Przyczepy reklamowe jeżdżące po Zielonej Górze to nie tylko oświetlenie i grafika, ale również dźwięk. Przyczepy oraz ciągnące je samochody wyposażone są w zewnętrzne głośniki, które mogą emitować dowolny przekaz audio – zapowiedź, komunikat, piosenkę reklamową. Połączenie ruchomej reklamy z dźwiękiem pozwala zwrócić na nią uwagę jeszcze wtedy, kiedy nie jest widoczna zza innych aut.

Reklama na przyczepie – jasne warunki

Wiemy co jest ważne dla naszych klientów – jasno określone warunki realizacji reklamy. Dlatego też nasze przyczepy jeżdżą po mieście Zielona Góra nie mniej niż 8 godzin dziennie, pokonując w tym czasie nie mniej niż 100 km. Tak sformułowane warunki nie pozostawiają żadnych wątpliwości jak długo reklama mobilna będzie widoczna na ulicach i ile kilometrów dziennie przejedzie na przyczepie.

Przyczepy reklamowe Zielona Góra od strony technicznej

W jaki sposób na co dzień funkcjonuje reklama na przyczepie Zielona Góra? Nasze przyczepy to nowoczesne konstrukcje, zarejestrowane i dopuszczone do ruchy. Ciągnięte są przez samochody osobowe prowadzone przez doświadczonych kierowców. Każdego dnia, zanim przyczepy reklamowe wyruszą na drogi, są przez nich dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym i wizualnym. Jeśli to konieczne, zostają dokładnie umyte i dopiero wtedy wyruszają w trasę. Wszystko to robimy po to, aby reklama na przyczepie Zielona Góra była widoczna w najlepszy możliwy sposób. Pomaga w tym także oświetlenie LED naszych przyczep.

Reklama mobilna Zielona Góra od strony finansowej

Wybierając odpowiednią dla swojej firmy formę reklamy, nie można również pominąć tak istotnego czynnika, jakim jest finansowanie wydatków na nią. Jak to wygląda kiedy decydujemy się na przyczepy reklamowe Zielona Góra? Przede wszystkim z dużą precyzją można zaznaczyć w jakich godzinach mają się poruszać, jakimi trasami oraz gdzie mają mieć postoje. Pozwala to kierować przyczepy reklamowe dokładnie w te miejsca, w których może przebywać najwięcej potencjalnych klientów twojej firmy. To ważne, bo dzięki temu budżet przeznaczony na przyczepy reklamowe jest wykorzystywany najbardziej efektywnie.

Informacje o Zielonej Górze

139 tysięczne miasto w województwie dolnośląskim, rozciągające się na powierzchni 278 km kwadratowych to właśnie Zielona Góra. Ogród Botaniczny, Muzeum Ziemi Lubuskiej i przede wszystkim rozległe zielone tereny, które otaczają to miasto, to jego cecha charakterystyczna. Zielona Góra jest położona w pobliżu granicy z Niemcami, co sprawia że miasto jest przez nich chętnie odwiedzane - nie tylko w celach turystycznych i rekreacyjnych, ale również przyjeżdżają tutaj na zakupy. Być może Twoja firma może ten fakt wykorzystać na swoją korzyść, zamawiając odpowiednio skonstruowaną reklamę na przyczepie, adresowaną również do naszych zachodnich sąsiadów. Chętnie w tym pomożemy.

Masz pytania? Napisz do nas!